کار کرده است به نام برای رسیدگی به کسانی که بودجه بوریس جانسون تعطیلات کارائیب بیش از سال جدید است.

نمایندگان مجلس’ ثبت نام اینجا و از منافع و اظهار داشت: اقامت تا به حال یک “ارزش” £15,000 شد و تحت پوشش Carphone Warehouse co-founder David Ross.

آقای راس در ابتدا گفت که او تا به حال پرداخت نشده برای تعطیلات اما در روشن شدن اصرار ثبت نام “صحیح است” و او “تسهیل اقامت”.

خیابان داونینگ گفت: این سفر بوده است به درستی ثبت شده است.

نخست وزیر در زمان تعطیلات به hostel green house coffee bar یک جزیره خصوصی که بخشی از سنت وینسنت و گرنادین با دختر, کری Symonds بین روز بوکس 2019 و 5 ژانویه 2020.

کار را جان تریکت در حال حاضر خواسته مجلس کمیسر استانداردهای بررسی که برای آن پرداخت می شود.

در نامه ای به بان سایه کابینه دفتر وزیر گفت: “منشور اخلاقی نیاز اعضا به ارائه نام فرد یا سازمان که در واقع بودجه کمک مالی.”

او گفت که “شواهد حاکی از آن بود که دیوید راس” که با بودجه کمک مالی و ورود ساخته شده توسط نخست وزیر در مجلس’ ثبت نام منافع “به نظر می رسد نادرست”.

آقای تریکت گفت: تعدادی از سوالات مورد نیاز “فوری پاسخ به” از جمله “منبع واقعی از £15,000 کمک مالی” و “آیا PM آگاهانه را نادرست ورود به ثبت نام”.

“شفافیت بسیار مهم است برای اطمینان از که باید اعتماد به نفس است که انتخاب اعضای این خانه شده اند بی جهت نفوذ توسط هر گونه کمک یا هدیه است که آنها ممکن است دریافت,” او اضافه شده است.

آقای جانسون ورود در ثبت نام از منافع می گوید آقای راس اهدا محل اقامت “برای یک تعطیلات خصوصی برای شریک زندگی من و من ارزش £15,000”.

اما یک سخنگوی آقای راس گفته دیلی میل: “بوریس می خواستم به کمک برای پیدا کردن جایی در hostel green house coffee bar, دیوید به نام شرکت که اجرای تمام ویلا و کسی تا به حال کاهش یافته است.

“پس بوریس کردم استفاده از یک ویلا بود که به ارزش £15,000 اما دیوید راس نمی پرداخت هر گونه پول ندارند برای این است.”

بعد از بیانیه سخنگوی اضافه شده: “آقای راس تسهیل اقامت برای آقای جانسون در hostel green house coffee bar به ارزش £15,000.

“بنابراین این سود در نوع از آقای راس به آقای جانسون و آقای جانسون اعلام به مجلس عوام درست است.”

سخنگوی دولت گفت: “همه شفافیت مورد نیاز شده اند به دنبال به عنوان مجموعه ای در ثبت نام از اعضا و منافع مالی”.

یک سخنگوی استانداردهای کمیسر گفت: این دفتر نمی تواند تایید کند که آیا بررسی شده بود باز به نخست وزیر.

او توضیح داد این بود که با توجه به تصمیم نمایندگان مجلس در سال 2018 اجازه می دهد تا همکاران قرار گرفت به ناشناس باقی می ماند.

آقای راس هیچگونه اطلاعات بیشتر به عنوان به آنچه که او بدان معنی است در این زمینه با یک سود در نوع خود است.’

اما منابع در وستمینستر پیشنهاد کرده اند که این می تواند اشاره به برخی از مرتب کردن بر اساس مبادله موجب آن David Ross توافق به اموال خود – در تاریخ بعد – به منظور تسهیل نخست وزیر باقی بماند در جای دیگر در این جزیره است.

و من گفته بود که هیچ نوع نقدی اهدا.

اما تا زمانی که وجود دارد در مجموع وضوح از خیابان داونینگ سوالات آینده حفظ خواهد شد. مانند که ویلا را بوریس جانسون بماند ؟

و احزاب مخالف ممکن است مایل به از دست ندهید اشاره به این که این ساعت نمی پرداخت حداقل بخشی از تعطیلات خود.

آقای راس یکی از آقای جانسون مشاوران در تالار شهر منصوب شد و به سازماندهی بازی های المپیک کمیته.

اما او استعفا داد و از نقش و شرکت بیش از یک سهم رسوایی در سال 2008.

آن ظهور آقای راس به حال مورد استفاده میلیون ها پوند ارزش Carphone Warehouse سهام به عنوان وثیقه برابر وام های شخصی بدون اطلاع شرکت دیگر مدیران – بالقوه نقض شهرستان قوانین در آن زمان است.

آقای Ross has been a long-standing دهنده به حزب محافظه کار حمایت £250,000 در آخرین انتخابات.

آقای جانسون مواجه انتقاد بیش از تعطیلات خود را برای بازگشت هر چه زودتر پس از کشتن ما از ایران ژنرال قاسم سلیمانی مطرح تنش ها در خاورمیانه است.

در آوریل 2019 آقای جانسون بود سرزنش توسط مجلس کمیسیون استاندارد برای عدم ثبت نام به اشتراک گذاری یک سامرست ملک ظرف 28 روز از دستیابی به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im