حزب کارگر به طور رسمی گزارش داد اعضای اقا Keir Starmer رهبری انتخاباتی به اطلاعات کمیسر متهم آنها را از هک کردن این حزب عضویت در پایگاه داده, بی بی سی یاد کرده است.

اتهامات علیه دو عضو از آقا Keir تیم – یکی از آنها را رعایت رسمی.

آنها تصویب به دفتر کمیساریای اطلاعات را در روز پنج شنبه.

آقا Keir و تیم خود را قاطعانه رد اتهامات.

اتهامات جدی هستند و رویارویی فرا گرفته مبارزات انتخاباتی در تلخ اتهام.

کمیساریای اطلاعات دفتر (ICO) انگلستان نهاد مستقل تنظیم برای رعایت حقوق اطلاعات.

شب گذشته این کمیسیون به سادگی تایید آن را دریافت کرده بود یک گزارش از یک پایگاه داده های نقض و سوالات.

‘مزخرف’

اما من درک می کنم از منابع متعدد Starmer اعضای تیم متهم شدند از آنچه به نام “data-انصراف” – به عبارت دیگر غیرقانونی هک کردن اطلاعات از یک پایگاه داده قادر به کمک به هدف قرار دادن تلاش های خود را برای درام پشتیبانی می کند.

اواخر شب گذشته آقا Keir نوشت: به صراحت هرگونه تخلف توسط اعضای تیم خود را.

او اصرار داشت آنها تحقیق به معنی نفوذ به پایگاه داده – به نام گفت و گو با هیچ قصد استفاده از آن است.

حامیان آقا Keir پیشنهاد کرده اند آنها در حال حاضر قربانیان با انگیزه های سیاسی تلاش برای صدمه زدن به او و مبارزات انتخاباتی خود را.

یک سخنگوی آقا Keir کمپین گفت: “ما قاطعانه رد این اتهامات مزخرف و فوق العاده نا امید که آنها شده اند به بیرون درز به رسانه ها. ما هنوز در انتظار حزب رسمی در پاسخ به نگرانی های جدی ما و دیگران تا به حال در مورد دسترسی به حزب کارگر عضویت داده است.”

کارگری گفت: آن نوشته شده بود به آقا Keir و رهبری رقبا به “یادآوری آنها را از تعهدات خود تحت این قانون و به دنبال اطمینان داد که عضویت داده خواهد شد و نه سوء استفاده شود”.

“حزب کارگر خود را طول می کشد مسئولیت حقوقی برای حفاظت از اطلاعات و امنیت و تمامیت داده ها و سیستم های – بسیار جدی است.”

آن پدید آمده در هفته گذشته رقیب انتخاباتی از ربکا طولانی بیلی حال گردش لینک کلیک کنید برای داوطلبان قادر به اجازه می دهد دسترسی به پایگاه داده – تیم او می گویند انجام گناه.

تحت رهبری این حزب قوانین هر نامزدی که باعث می شود آن را به مرحله نهایی این مسابقه در اواخر این ماه خواهد بود و حق دریافت اطلاعات از عضویت و ثبت نام, حامی, لیست حاوی نام و شماره تلفن و آدرس پستی.

آقا Keir Ms طولانی بیلی و لیزا Nandy در حال حاضر واجد شرایط پس از اخذ حمایت کافی از اتحادیه های کارگری و دیگر نهادهای وابسته به این حزب است. امیلی Thornberry هنوز به انجام این کار.

این قابل درک است تمام داوطلبان واجد شرایط هستند که نیاز به ارائه تضمین می کند که اطلاعات را ذخیره و ایمن و فرآوری قانونی قبل از آن به آنها داده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im