لالیگا تعطیل به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

اسپانیایی بالا پرواز فوتبال رسما در انتظار قرار داده و بازی را به حالت تعلیق باقی می ماند تا زمانی که دولت اسپانیا توصیه لیگ آن را بی خطر است برای ادامه بازی.

یک بیانیه مشترک از لالیگا و فدراسیون فوتبال اسپانیا (RFEF) اعلام کرد که این کشور فوتبال حرفه ای لیگ را به کل خاموش کردن تا زمانی که آنها دریافت رسمی دولت برای ترخیص اقدام به راه اندازی مجدد دوباره.

همچنین در rt.com آن را در بازی: رئال مادرید مارکو Asensio برنده بزرگ در فیفا 20 لالیگا مسابقات (تصویری)

“نظارت کمیسیون ایجاد شده توسط زمان RFEF-La Liga هماهنگی توافق موافق تعلیق حرفه ای مسابقات فوتبال تا زمانی که مقامات دولت اسپانیا و اداره کل دولت در نظر بگیرید که می توان آنها را از سر بدون ایجاد هر گونه خطر سلامت” این بیانیه آغاز شد.

“هر دو RFEF و لالیگا مایل به بیان ما بیشترین عمومی قدردانی به همه کسانی که اختصاص به بهترین تلاش خود را برای ارائه خدمات ضروری به مردم اسپانیا و همچنین تسلیت ما برای همه متوفی و یک آغوش گرم از دنیای فوتبال به بسیاری از خانواده ها که در حال از دست دادن عزیزان است.”

اسپانیایی بالا پرواز ادامه بازی تا آخر هفته از ماه مارس 7/8 و پس از آن دو هفته تعلیق تحمیل شد. اما در حال حاضر فوتبال اسپانیا مقامات تایید کرده اند که تمام فوتبال حرفه ای قرار داده خواهد شد نگه دارید تا COVID-19 بحران جلوگیری کرد.

همچنین در rt.com ‘مبارزه’: لیگ برتر باشگاه exec نشان می دهد راه اندازی مجدد قبل از اجتماعی فاصله اقدامات برداشته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de