لالیگا: پنج والنسیا بازیکنان تست مثبت برای COVID-19 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی اسپانیا

پنج بازیکن و کارکنان از لالیگا باشگاه والنسیا را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus اسپانیا به قفل کردن این کشور در بحبوحه افزایش مرگ و میر با از جان گذشته تلاش های انجام شده به کاهش شیوع بیماری مرگبار.

لیست آلوده شامل آرژانتین مدافع Ezequiel Garay که در روز یکشنبه شد و اولین بازیکن در فوتبال اسپانیا اعلام کرد که او تا به حال تشخیص داده شده است با ویروس.

اسپانیا در حال حاضر دوم-بدترین آمار کشور در اروپا (پس از ایتالیا) باعث اسپانیایی فوتبال مقامات به اعلام تعلیق لالیگا در روز پنج شنبه. پیش از آن در هفته کل رئال مادرید بازی کارکنان قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک عضو از باشگاه بسکتبال طرف که تایید شد به رنج می برند از coronavirus.

همچنین در rt.com درمان مانند خوکچه هندی’: پیوستن کاپیتان سابق انگلستان وین رونی انتقاد شدید حذفی را از دست داده و coronavirus بحران

این می آید به عنوان اسپانیا به نظر می رسد به دنبال ایتالیا و تحمیل ملی مستند روز دوشنبه در تلاش برای جلوگیری از عفونت اعداد.

پیشتر در روز یکشنبه, 32-بار پوش آرژانتین, بین المللی, Garay اعلام کرد که او تا به حال تشخیص داده شده است با این بیماری و این که او در حال حاضر در ارواح خوب است.

روشن است من را شروع کرده اند 2020 با بد شانس,” Garay نوشت. “من بسیار خوب است و باید اطاعت مقامات بهداشتی و ماندن جدا شده.”

یک بیانیه منتشر شده توسط والنسیا گفت که خود تحت تاثیر بازیکنان بودند “در خانه های خود را در سلامت خوب و تحت انزوا اقدامات.”

ما با اعتماد به نفس است که با همبستگی و مسئولیت و روحیه خوبی ما را مورد ضرب و شتم این بیماری همه گیر.”

همچنین در rt.com ‘کل shutdown’: فوتبال اروپا مقامات محکم برای تاثیر کامل لغو فوتبال تا سپتامبر – گزارش

Garay و باشگاه آمپول تبدیل به آخرین فوتبالیست به تشخیص داده شده اند با COVID-19 می آید و پس از باکاری سانیا در آرسنال و چلسی رو به جلو کلوم Hudson-Odoi اعلام کرد که آنها تا به حال آزمایش مثبت است.

فیورنتینا به جلو پاتریک Cutrone که در وام از زبان طرف گرگ نیز مبتلا به ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im