کرملین می گوید هیچ مذاکره با عربستان سعودی اتفاق افتاده است و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها ادعای مسکو و ریاض را قطع تولید نفت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او انتظار دارد که روسیه و عربستان سعودی می تواند به شدت محدود کردن تولید نفت خود را پس از یک مکالمه بین دو کشور رهبران. مسکو را رد می کند که هر گونه مذاکرات صورت گرفت و در همه.

آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره کردن بر روی ‘امید’ که روسیه و عربستان سعودی به توافق برسند در تولید نفت

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز پنج شنبه به رله برخی از “عالی” اخبار صنعت نفت و گاز به عنوان او ابراز امید خود را برای برخی از ظاهرا آینده کاهش در تولید نفت خام توسط عربستان سعودی و روسیه است که می تواند معکوس زمان سقوط قیمت نفت است. با توجه به رئیس جمهور تولید نفت مقیاس می تواند به عقب به عنوان بسیاری از 10 میلیون بشکه در مجموع – و یا حتی “قابل ملاحظه ای بیشتر است.”

در بیانیه خود تهمت با اشاره به صحبت خود را با عربستان شاهزاده محمد بن سلمان که او گفت: صحبت کرده و به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین. این بیانیه به نظر می رسد تا حدودی عجیب و غریب پس از مسکو تایید کرده است که این مذاکرات هرگز رخ داده است و نه وجود دارد هر گونه برنامه ای برای کاهش تولید.

“هیچ وجود نداشت و چنین گفتگو” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: روسیه به آژانس خبری اینترفاکس که در مورد خواسته پوتین قرار است مذاکرات با عربستان ولیعهد. مسکو گفت که هیچ مذاکره بین دو کشور برگزار شده است از آنجا که نزاع بین روسیه و اعضای اوپک در اوایل ماه مارس بود که به عنوان یک قیمت نفت جنگ بین مسکو و ریاض شد.

همچنین در rt.com نفت بازیابی از دهه’ پایین که روسیه و آمریکا توافق انرژی ایران

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de