‘کوبه حالت’: NFL گران قیمت ترین cornerback داریوش ذبح تغییر شماره پیراهن در ادای احترام به کوبه برایانت (تصویری)

NFL cornerback داریوش ذبح است مبادله Detroit Lions for the Philadelphia Eagles برای آمدن فصل NFL و او را برای تغییر پیراهن شماره افتخار از یکی از شهرستان مشهورترین ستاره های ورزشی.

ذبح که عینک شماره 23 نیوجرسی در طول شش سال از روی لئامت دادن در شیرها معامله شد به عقاب برای سوم و پنجم-پیش نویس دور میدارد و اعلام کرد که او در حال تغییر خود را به شماره 24 در ادای احترام به اواخر NBA افسانه Philadephia متولد Kobe Bryant.

همچنین در rt.com ‘لال!’ طرفداران در هیبت به عنوان هنرمند منحصر به فرد ایجاد کوبه برایانت نقاشی دیواری با استفاده از 5,292 تاس (تصویری)

“من شماره من تاب? من قصد دارم که با 2-4 ، من rockin’ با 2-4 سال” ذبح در طول یک Instagram ویدئو زندگی می کنند.

“کوبه حالت. مامبای سیاه ، استراحت در صلح و آرامش به بز ، استراحت در صلح و آرامش به یکی از بازیکنان مورد علاقه. … من فکر می کنم من میخوام نگاه خوب در 24.”

“بازی بزرگ” ذبح شد بالاترین پرداخت cornerback در حرکت او به عنوان امضای سه قرارداد به ارزش 50 میلیون دلار و در یک Instagram پست گفت: خداحافظی به دیترویت.

“دیترویت!!!!…مرد من می توانم با تشکر از خانواده به اندازه کافی!!! آن را واقعی بوده است,” او ارسال شده است.

“به طرفداران سابق هم تیمی های Lions مربیان و کارکنان, من از همه شما بچه ها به کمال است. پس من پیش نویس به دیترویت شهر نشان داده است چیزی جز عشق و احترام imma واقعا دست کشیدن به تمام مدرسه بالا بازی ها در اینجا در دیترویت و نشان دادن خانواده عشق., من نمی توانم تشکر از خانواده کافی است. بازی بزرگ همیشه طرفداران!”

او همچنین تا به حال پیام خود را برای طرفداران جدید در فیلادلفیا گفت: “برای من جدید عقاب طرفداران بله boii آماده است!!! بازی برای کوبه را در تیم NFL مورد علاقه توسط یک رویا به حقیقت می پیوندند. مرد آن را واقعا یک برکت و رحمت است. زمان برای رسیدن به محل کار و نشان می دهد این شهر آنچه که ما می توانید انجام دهید!!!! فیلادلفیا WASSSSS خوب!!!! #عقاب #FLYHIGH”

همچنین در rt.com WBC ایجاد کمربند قهرمانی در حافظه مرحوم NBA افسانه کوبه برایانت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net