کوبه برایانت سرنوشت ساز پرواز هلیکوپتر جزئیات فاش آنلاین به عنوان مقامات کار برای شناسایی قربانیان (تصویری)

جزئیات جدید پدید آمده در مورد سقوط هلیکوپتر در کالیفرنیا که در زندگی NBA افسانه کوبه برایانت و هشت نفر دیگر از جمله یک صدای ضبط شده از خلبان. همانطور که از دوشنبه سه جسد بازیافت شده است.

مقامات گفته اند که آنها نمی خواهد شناسایی هر کسی که درگیر در یکشنبه سقوط تا زمانی که پزشکی قانونی گزارش می آید و بدن به طور کامل بهبود یافتند. تا کنون تنها سه بدن بازیافت شده است, با توجه به لا پزشکی قانونی شهرستان ،

اما چندین رسانه گزارش داده اند که هویت مسافران علاوه بر برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و خلبان شناسایی شده در رسانه ها به عنوان Ara Zobayan. آنها گزارش شامل جان کری و الهام Alotbella. جان Alotbella شد سر مربی بیس بال در اورنج کانتی, کالج, با توجه به اخبار CBS. کریستینا Mauser یک مربی بسکتبال در بندر بعد مدرسه که در آن Gianna, حضور, تایید شد به عنوان یکی دیگر از قربانی تصادف با توجه به Facebook پست از شوهرش.

Payton چستر و مادرش سارا همچنین گزارش شده است به عنوان پردازنده. Payton بود تیمی از Gianna را.

پرواز کور: جدول زمانی از حادثه ظهور

ترافیک هوایی پچ پچ نشان می دهد که برایانت Sikorsky S-76B هلیکوپتر داده شده بود اجازه مخصوص برای پرواز در شرایط خطرناک با توجه به صوتی ارسال شده توسط LiveATC.net. Zobayan درخواست برای پرواز در زیر ویژه بصری پروازهای قوانین (SVFR) است که ترخیص برای خلبانان برای پرواز در شرایط آب و هوایی به طور معمول در نظر گرفته شده خطرناک است.

ویژه درخواست آمد و به عنوان هلیکوپتر رو ضخیم مه صبح. کنترل ترافیک هوایی اشاره کرده بود دید ضعیف در Burbank بود که فقط در شمال که در آن هلیکوپتر رفت.

بعد از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی در حدود نه صبح هلیکوپتر برگزار شد تا برای حدود 10 دقیقه در اطراف گلندیل برای هواپیما های دیگر. آنها سپس با توجه ترخیص کالا از گمرک به ادامه سفر خود را و شروع به رفتن غرب زیر با ما مسیر 101 این ونتورا بزرگراه.

همچنین در rt.com ‘قضاوت’: WaPo تعلیق خبرنگار کوبه برایانت مورد تجاوز به عنف با لینک توییتی ساعت پس از مرگ او

در اطراف 9:44 am هلیکوپتر تبدیل شرقی و صعود بیش از 2000 پا احتمالا برای فرار از شرایط بد قرار داده و فاصله بین آن و زمین پر از تپه پایین. سپس فرود و سقوط کرد یک تپه بیش از کالاباساس, قتل خلبان و هشت مسافر.

مقصد برای پرواز بود Mamba آکادمی ورزشی در نوبوری پارک بود که تنها 17 مایل دور.

Zobayan تا به حال هیچ سابقه ای از حوادث و یا حوادث با FAA.

شرایط بسیار فقیر بودند در روز است که پلیس محلی بخش بود ریشه خود را صهردرس و آب و مشورتی که صبح تا به حال توصیه می شود پرواز تحت instrumental قوانین پرواز (IFR) که نیاز به خلبانان برای استفاده از کنترل کننده های ترافیک هوایی برای کمک به راهنمای آنها را با ایستگاههای بین راه و نمودار. این می تواند وقت گیر است.

“در آن طول می کشد دور توانایی خود را به انجام هر آنچه که آنها می خواهند به انجام” پل کلاین استادیار حمل و نقل هوایی در دانشگاه شهر نیویورک گفت: New York Magazine در مورد خلبانان کلی نارضایتی با پرواز تحت IFR.

کلاین گفت: این درخواست نیز می تواند شما را در یک الگوی برگزاری تا یک ساعت.

ملی ایمنی حمل و نقل ارسال می شود محققان به این سایت و یک گزارش مقدماتی می تواند در دسترس در عرض 10 روز اما تحقیقات حمل و نقل هوایی سقوط می تواند ماه را به یک تصمیم نهایی.

برایانت که برای 20 سال با لس آنجلس لیکرز بود که 41 سال است. مرگ او باعث شده است تا پاسخ بسیاری از هموطنان ورزشکاران و همچنین سیاستمداران از جمله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im