کوبه برایانت ‘وداع’ حوله به فروش می رسد به ‘اختصاص داده شده لیکرز فن’ به صورت $33,000 در حراج آنلاین

حوله پوشیده شده توسط Kobe Bryant در سخنرانی خداحافظی خود را پس از نهایی بازی NBA شد به فروش می رسد برای $33,000 در یک حراج آنلاین با توجه به اخبار ایالات متحده خروجی سی ان ان.

او پس از بازی نهایی در مرکز استیپلز برایانت خطاب به جمعیت بسته بندی شده به پایان سخنان خود با معروف خود signoff, “Mamba کردن” قبل از عنوان کردن دادگاه به ایستاده اند.

حوله خود را بود برداشت توسط یک فن است و پس از فروخته شده و بالا بفروشید چند بار به عنوان طرفداران باید جدا با خود پول نقد خود را به یک قطعه از تاریخ NBA.

حوله رفت تا برای حراج یک بار دیگر در طول تعطیلات آخر هفته همراه با دو gameday بلیط از برایانت نهایی ظاهر در مارس 13, 2016, جایی که او به ثمر رساند 60 امتیاز در لیکرز’ 101-96 برنده بیش از یوتا جاز.

برنده پیشنهاد از $33,077.16 دیدم حوله و بلیط ترکیب سر به یک خریدار ناشناس با جف وولف رئیس جمهور یاد مزایده برگزار شد که این رویداد توضیح داد که برنده شد به خوبی شناخته شده جمع آوری لیکرز یادگاری.

“او یک اختصاص داده شده لیکرز فن” گفت: وولف.

“خود را در دراز مدت برنامه ریزی شده است برای ایجاد یک موزه در جنوب کالیفرنیا است.”

همچنین در rt.com ‘لال!’ طرفداران در هیبت به عنوان هنرمند منحصر به فرد ایجاد کوبه برایانت نقاشی دیواری با استفاده از 5,292 تاس (تصویری)

با توجه به وولف همان خریدار قبلا برنده حراج به خرید برایانت مدرسه سالنامه برای $30,000.

41-سال NBA افسانه همراه با 13 سال و هفت نفر دیگر غم انگیز کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا در ژانویه 26.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im