13-year-old daughter افسانه ای ستاره بسکتبال Kobe Bryant, Gianna شد, کشته در سقوط هلیکوپتر که همچنین ادعا کرد زندگی از پدرش او هم تیمی و هم تیمی پدر و همچنین به عنوان یک خلبان و چهار نفر دیگر.

منابع نزدیک به برایانت خانواده گفته اند چند رسانه از جمله لس آنجلس تایمز که Gianna بود در میان کسانی که جان خود را در تصادف. او همچنین یک بازیکن بسکتبال که با حضور چند NBA بازی با پدرش که دیده می شود می تواند مربیگری او.

لس آنجلس کلانتر, گفت: در مجموع نه نفر جان خود را از دست در تصادف, اما آنها را نه تایید هویت خود را تا زمانی که پزشکی قانونی باعث می شود یک گزارش.

برایانت دارای سه دختر دیگر با همسرش ونسا از جمله کاپری که متولد ژوئن 2019 اما هیچ یک از آنها گزارش شده است که در میان قربانیان سقوط.

برایانت که صرف تمام زندگی خود را با لس آنجلس لیکرز بازنشسته از بسکتبال در سال 2016 پس از دو دهه کار حرفه ای که تو را دیدم او را تبدیل به یک پنج بار قهرمان NBA و مندرج وضعیت خود را در کتاب های تاریخ به عنوان یکی از بهترین-همیشه بازیکنان.

همچنین در rt.com NBA افسانه کوبه برایانت می میرد در سقوط هلیکوپتر در سن 41

مرگ او باعث شده است قریب به اتفاق, نمایش احساسات در رسانه های اجتماعی به عنوان همکار خود بازیکنان که برخی از آنها برای بازی در کنار لیکرز آیکون ابراز غم و اندوه خود را در از دست دادن یکی از بازی true giants.

همچنین در rt.com ‘لطفا آن را نمی توان واقعی’: ورزشی جهان در شوک بعد از مرگ ‘نماد جهانی’ کوبه برایانت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی