حذفی! لباس شنای زنانه دوتکه مدل-تبدیل-boxer & ‘جهان جذاب جنگنده’ نمرات KO شکست نخورده باقی می ماند در میامی

لباس شنای زنانه دوتکه مدل-تبدیل-باکسر Avril Mathie نگه داشته و او را شکست نخوردگان رکورد در تدبیر با 4 دور KO در روز شنبه به ماندن در دوره کامل رویای خود را از تبدیل شدن به یک قهرمان بوکس پس از مبادله catwalks برای حلقه های پیاده روی و دو سال پیش.

بیشتر بخوانید: “من مبارزه با هر کسی. من می خواهم به کو،’: ‘جهان جذاب جنگنده’ چشم بوکس عنوان جهان (عکس)

Mathie ثابت کرده است که یک حذفی نه تنها بر روی باند فرودگاه اما در حلقه با در نظر گرفتن فقط چهار دور به دست کشیدن بیچاره 43 ساله حریف آنجلینا Hoffschneider که تا به حال یک رکورد از دو دعوا و دو باخت رفتن به مبارزه در چهار دور از یک برنامه ریزی شش در روز شنبه.

که مبارزه در undercard از دمتریوس آندراده را WBO میان عنوان دفاع در برابر ناهموار Irishman لوقا کیلر که او برنده 9 دور حذفی فنی در نصف النهار در جزیره باغ در میامی فلوریدا.

این گریه به دور از ساحل ادم بیکار و تنبل زندگی لذت می برد توسط Mathie که دیدم قاپ زنی او را از دست Hawaiian Tropic استرالیا عنوان در سال 2012 تبدیل 2014 Miss لباس شنا ایالات متحده آمریکا بین المللی قهرمان و 2015 لاس وگاس بین المللی مدل جستجو کنید.

پس از racking تا عناوین خارج از حلقه 32 ساله Mathie در حال حاضر با تمرکز بر گرفتن دست او و پسر همه مهم جهان عنوان شده است اما کمی راه رفتن به عنوان او در حال حاضر در رتبه 6 در امریکا و 66 در جهان است.

تیتر مبارزه بود تا حدودی تحت الشعاع قرار توسط شرکت اصلی رویداد – نشست beefing یوتیوب شخصیت جیک پل و علی Eson Gib – که اتفاقا به پایان رسید در دور اول.

در نمایش وزن در شما شده اند ببخشند اشتباه به شدت rouge, بیکینی چادری Mathie برای یک حلقه دختر به جای یک جنگنده او به عنوان کوچک درست بالای خروس وزن در حد یک اصلاح 119 ½ پوند است.

بیا مبارزه با شب Mathie کوبیده حریف خود را به پایان رسید و شب در دور چهارم با توقف داور دیده می شود به اندازه کافی و پریدن به صرفه جویی در Hoffschneider از مجازات بیشتر.

با پیروزی Mathie نقل مکان کرد به 5 برنده از شش مبارزه با لکه دار کردن در او pro slate آینده در شدت مورد بحث و مجادله قرعه کشی آمریکا, بوکس, فدراسیون قاره آمریکا, زن خروس وزن عنوان در ماه اکتبر 2018.

از آنجا که شکست Mathie عهد کرده است به وقف زندگی خود را به رفتن تمام راه را پس از ساخت غیر معمول مرحله از pagaents به مشت زنی.

متولد New South Wales, استرالیا و مبارزه از میامی, آموزش در همان مشهور 5 سنت بدنسازی بوکس به عنوان بزرگ محمد علی Mathie بوکس آغاز شد به عنوان یک تازه کار ‘استرالیا’ پس از شکستن پای او در طول یک کیک بوکسینگ جلسه به معنای او تنها می تواند پانچ.

او در نهایت تصمیم به تعویض catwalks برای حلقه پیاده روی تمام وقت و اگر چه او هنوز چشمک می زند جسم در سمت Mathie می خواهد به او آراسته مشت بر روی یک عنوان جهان است و به دنبال در دوره به انجام درست آن.

در ارتباط باشید برای RT ورزشی برای یک مصاحبه اختصاصی با “جهان جذاب جنگنده’ به زودی!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی