کیوی پلیس به هر کس به سرقت برده Covid-19 تست چادر: لطفا آن بازگشت… و تست ASAP

این موضوع موهن ‘covidiot’ داده شده است استعداد در نیوزیلند که در آن کسی رفت به تلاش قطع Covid-19 تست چادر پیچ و مهره ای به بتن و سرقت آن است. پلیس در حال حاضر اصرار دزد به آزمایش می شود.

سرقت اتفاق افتاد در گیاه شناسی در حومه شرقی از اوکلند و کشف شد و توسط کادر پزشکی در روز سه شنبه صبح وقتی که آنها آمدند به باز کردن ایستگاه.

“بعضی از احمق, ادم سفیه و احمق آمد و ما به سرقت برده چادر” گفت: Loretta هانسن مدیر بهداشت شرق اعتماد به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دست زدن تست. “آنها فقط خرد شده آن را خاموش.

“این بسیار دشوار است به دانستن آنچه که آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن به استفاده از آن برای,” او گفت: نیوزیلند هرالد.

یک جایگزین چادر ارائه شد تا این ایستگاه می تواند بازگشت به کار. پلیس محلی می گویند هر کس در پشت این جرم ممکن است نیاز به خدمات خود را در حال حاضر و پس احتمالا ابتلا به کوروناویروس.

“اگر شما کردم که چادر و یا شما می دانید که در آن است که ما بسیار خوشحال اگر شما فقط اجازه دهید ما می دانیم ناشناس که در آن ما می توانید آن را انتخاب کنید تا از. شما ممکن است نجات خود را کمی از مشکل” گروهبان برت Meale گفت.

اگر شما شده اند در تماس با آن چادر من می خواهم نشان می دهد شما خودتان را در اینجا و خودتان آزمایش Covid خودتان به سلامتی.

نیوزیلند در حال حاضر 708 تایید شده و احتمالی Covid-19 نفر از جمله 14 بیماران تحت درمان در بیمارستان ها با توجه به آخرین به روز رسانی.

یک زن در 70s که تسلیم به این بیماری در هفته گذشته تنها فرد کشته شده توسط این بیماری همه گیر در کشور تا کنون.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de