نزدیک باهم از کیم کارداشیان که با حضور ستاره های عروسی به Kanye غرب و روابط با Floyd Mayweather گزارش شده است که نقش کلیدی در دولت عربستان مبلغ 440 میلیارد پیشنهاد برای لیگ برتر باشگاه نیوکاسل.

کارلا DiBello گلف-محبت بازرگان با بیش از 646,000 followers on Instagram و آژانس که او توصیف کرد که پس از انجام معاملات به ارزش بیش از یک چهارم از یک میلیارد دلار بین “شرکت برتر” در ایالات متحده و خاورمیانه است.

35 ساله نوشت که در مورد نیاز به خرید نیست “چیزهای جدید فقط به خاطر آن” در ستون های اخیر برای آمریکا مجله هارپر بازار کمک عمومی صندوق سرمایه گذاری با پیشنهادی خود را کسب Magpies از صاحب مایک اشلی توجه کنیم.

بیشتر بخوانید: عربستان سعودی در مذاکرات برای خرید نیوکاسل’ به عنوان ولیعهد چشم های لیگ برتر ورود

فرماندار Yasir Al-Rumayyan است که منجر به صندوق به عنوان بخشی از تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان را به تلاش برای تنوع بخشیدن به اقتصاد عربستان دور از, نفت, مدیریت حدود 320 میلیارد دلار از دارایی.

DiBello است دوست game, طنز صدای جیر جیر با نیوکاسل فن در آمریکا نشان می دهد که ولیعهد نام و نام خانوادگی خود که 18 کلمات طولانی و هزینه تمام ثروت و اگر آن چاپ شده بود در یکی از باشگاه های ماکت پیراهن.

توییت یکی از تنها چهار DiBello دوست ندارد از جمله یکی از Kardashian که در آن او در حال استراحت بر روی یک نوسان در بالی.

نیوکاسل طرفداران ارسال پاسخ در سیاه و سفید رنگ از این باشگاه در DiBello را Instagram صفحه که در آن بسیاری از پست های خود را نشان می دهد مشاور لذت بردن از زندگی در خاورمیانه از جمله در کنار صحنه ورزش عکس در مبارزه بین آنتونی جاشوا و اندی رویز جونیور در ماه دسامبر و اضافه کرد: “عربستان سعودی برنده است.”

او نوشته های او نشان می دهد در لندن بیش از کریسمس, اگر چه آنها نشان نمی دهد که آیا او تا به حال هر گونه ارتباط با نمایندگان نیوکاسل و اشلی که تلاش کرده است برای فروش این باشگاه در طول تصدی شده است که منفور با هواداران است.

او دارای ارسال شده در عکس با شکست نخوردگان قهرمان بوکس Floyd Mayweather نوشتن در ستون که نیمه بازنشسته قهرمان به نام او از ایتالیا “که مایل به دیدن دبی برای چند روز.”

یک ویدیو از Mayweather همچنین نشان می دهد که او در مورد به طناب از ارتفاع پرش از بالای یک ساختمان در دبی با DiBello نوشتن: “هنگامی که شما به بالا و شروع به داشتن افکار دوم.”

متعدد snaps با Kardashian, که او نیز مشغول به کار با در Kourtney and Kim Take New York, شامل, یکی از نمایش این جفت ارز در یک قایق بادبانی با عنوان: “HBD به my ride or die از روز ملاقات ما! عشق شما از دبی و برگشت! (به عنوان آن را احساس می کند بیشتر از این ماه)”

در یک عکس از یک حزب در شب کریسمس پرتاب شده توسط کارداشیان در, Kris Jenner DiBello دیده می شود نما در یک غرفه با جفت و رپر دریک.

او با حضور در رویدادهایی مانند فرمول E و نژاد اسب دبی جام جهانی و همچنین ارسال عکس با دریک در یک رستوران و در فرمول 1, وقایع.

انگلستان میلیاردر اشلی متعلق به نیوکاسل که در حال حاضر 12 در لیگ برتر از سال 2007. او تخمین زده می شود ارزش حدود 4 میلیارد دلار توسط فوربس.

همچنین در rt.com ‘Sportswashing ساده و ساده’: دیده بان حقوق بشر عفو بین الملل انتقاد شدید عربستان کنسرسیوم پیشنهاد برای EPL طرف نیوکاسل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی