ضربات و ملات: Conor McGregor خواستار مقامات به اعطای مجوز برای مردم به حرکت به مسکن اجتماعی در دوبلین

داشتن مطرح شده برای عکس ها با ساکنان و توسعه دهندگان Conor McGregor ادعا کرده افراد بی خانمان هستند “مشتاقانه در انتظار آفتاب” به توسعه املاک در ایرلند و به دادگاه تجدید نظر به شورای شهر برای جلوگیری از نگه دارید تا.

McGregor شده است صریح خود را در مورد مشارکت در ساخت هشت خانه در شمال دوبلین متعهد است که به آنها اختصاص داده می شود به عنوان مسکن اجتماعی برای خانواده های ساکن در هتل ها به صورت محلی.

دوبلین شورای شهر موجب سردرگمی در ماه مه هنگامی که یک سخنگو گفت: آنها غافل از این پروژه و خواسته McGregor به تماس را در مورد توسعه که به او نازل شد “پایانی بر پایان” در کنار یک سری از Instagram photos ظاهر می شود به ویژگی های ساکنان محلی است.

در ماه ژوئن ایرلندی روزنامه یکشنبه مستقل گزارش داد که یک شرکت توسعه مرتبط McGregor شده بود که خانه را به یک مسکن خیریه برای بیش از 3 میلیون دلار منجر به تصویب بودجه برنامه به شورا تا 30 درصد از قیمت.

این موسسه خیریه گفت: خرید خواهد بود بودجه بدهی مالی و پشتیبانی شده توسط این شورا که در لیست انتظار مسکن مستاجران ارائه شود این خانه در “اجتماعی, اجاره”.

مک گرگور که ادعا کرده او را تبدیل به یک میلیاردر پس از ترک خود را در اوایل زندگی حرفه ای به عنوان یک شاگرد لوله کش در حومه دوبلین التماس کرد با شورای به “ثبت نام در این”اضافه کرد: “این impeccably-خانه های ساخته شده در حال حاضر آماده برای مستاجران به حرکت در.

“ما مردم بدون اقامت مشتاقانه در انتظار به حرکت در. ما ساخته شده و آماده برای رفتن.”

در اولیه خود را پست در مورد خواص در سال گذشته McGregor نوشت: “راه رفتن در اطراف این سرزمین و این خانه امروز, جلسه, همه همسایگان, دانستن است که به زودی وجود خواهد داشت خانواده و زندگی, اینجا, ایجاد خاطرات خود و ساختن دوباره زندگی خود را به من می دهد غرور و افتخار بزرگ.”

مک گرگور در ترکیب کرده است خود را تجاری و بشردوستانه منافع در هفته های اخیر و ترویج یک ویدیو توسط Reebok – کسی که با او دارای چند میلیون دلار حمایت مالی معامله در مورد زندگی در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

او مشغول بحث در مورد تامین امنیت مقرون به صرفه تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بهداشتی درمانی در ایرلند و متعهد درآمد از مناسب خود را ندارد. دوازده ویسکی نام تجاری نسبت به تلاش های خود را در طول بحران بهداشت و درمان.

همچنین در rt.com Khabib مدیر علی Abdelaziz انتقاد شدید ‘حسادت, فاحشه,’ Conor McGregor: “او می داند که وقت خود را انجام داده است’ (تصویری)

از مک گرگور پس از بیش از هشت میلیون نفر در توییتر اکثریت قریب به اتفاق پاسخ به درخواست خود به شورای سپاس اگر چه چند ناظران تردید مالی خود را مشارکت در توسعه مسکن.

یکی از طرفداران به نام مک گرگور “واقعا عالی فرد” مسئول “تا آنجا که می رود خود خسته شده اید”با دیگران نشان می دهد UFC پوند برای پوند تعداد سه نفر جاه طلبی برای اجرای انتخابات در ایرلند و را قوی کاندیدای ریاست جمهوری.

سابق سبک وزن titleholder ضرب و شتم Donald Cerrone داخل یک دور در UFC 246 در ژانویه و خواست مردم به ماندن در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de