روسی, سکس با Anastasian Pavlyuchenkova تولید یک عملکرد فوق العاده را به دست کشیدن سابق قهرمان آنجلیک کربر از استرالیا باز و حرکت به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات در ملبورن.

Pavlyuchenkova کاهش یافت و پس از از دست دادن برای اولین بار-تنظیم tiebreak قبل از تأمین انرژی را به بازی و برنده شدن 6-7, 7-6, 6-2 به کتاب جای خود را در گذشته هشت نفر از زنان قرعه کشی.

28 ساله را در پیشرفت تضمین او برتر سوم چهارم نهایی در چهار سال گذشته در ملبورن که شده است یک شکار مبارک زمین در گذشته است.

آن را نیز تضمین شده است که این مسابقات خواهد تاج و تخت با نام تجاری جدید قهرمان با تمام قبلی لیگ قهرمانان در قرعه کشی بیرون رفتن از رقابت قبل از یک چهارم نهایی مرحله.

در یک تاول عملکرد Pavlyuchenkova آمار سرسام آور 71 برندگان به شکست سابق جهان شماره 1 کربر در دو ساعت, 37 دقیقه.

و وقتی پرسیده شد که در مورد او سخت انتساب در گذشته 16 clash او گفت: “شما فکر می کنم؟” قبل از ترکیدن از خنده.

“این بسیار دشوار است. در سر من من از دست رفته آن را چند بار در طول مسابقه. بنابراین من واقعا خوشحال هستم که من اینجا ایستاده ام در حال حاضر.”

شماره 30 دانه Pavlyuchenkova را به عمل در روز دوم از مرحله یک هشتم نهایی ترکیب هیرو در روز چهارشنبه.

تنها سه نفر از top 10 کشت بازیکنان باقی می ماند, No. 1 دانه Ashleigh Barty روبرو خواهد شد شماره 7 دانه و 2019 فینالیست Petra Kvitova در انتخاب یک چهارم نهایی ترکیب هیرو در حالی که شماره 4 دانه و سابق جهان شماره 1 سیمونا هالپ نیز با خیال راحت از طریق به هشت جایی که او را در ردیف 28 دانه Anett Kontaveit.

استرالیا: زنان یک چهارم نهایی

شنبه

  • صوفیه Kenin (14) در مقابل فایرفاکس Jabeur
  • Ashleigh Barty (1) در مقابل Petra Kvitova (7)

جمعه

  • Anett Kontaveit (28) در مقابل سیمونا هالپ (4)
  • Gabriela Muguruza مقابل آناستازیا Pavlyuchenkova (30)

همچنین در rt.com ‘برنده دو مطلب بنابراین ما می توانیم او را ترک در گذشته!’ تنیس بزرگ McEnroe پنجه نرم می کند با سرنا “و عمه دیوانه’ مارگارت دادگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su