آگوست 5, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

Khabib را پدر مرحوم Abdulmanap Nurmagomedov به صفحه اصلی روستا در داغستان تغییر نام داد و به افتخار او پس از هفت روز عزاداری

این داغستان روستای Kirovaul که در آن Abdulmanap Nurmagomedov زندگی می کردند و به خاک سپرده شد پس از مرگ او در هفته گذشته خواهد بود تغییر نام داد و به افتخار او پس از هفت روز عزاداری مشاهده شده است یک رهبر محلی اعلام کرده است.

Magomedrasul Davudov سر از ایجاد کرد که در آن Abdulmanap زندگی می کردند قبل از او بیمار در آوریل نظارت جمع ساکنان به انجام رسمی تغییر نام.

یکی از بیشترین احترام MMA مربیان Abdulmanap تبدیل بخشی از خانه و خانواده به یک باشگاه بدنسازی پس از حرکت به Kirovaul که در آن پسر Khabib در زمان اولین گام خود را به سمت تبدیل شدن به سبک وزن UFC قهرمان.

“ما در حال حاضر در عزاداری” Davudov گفت RBC, ابراز همدردی خود را برای Khabib. “مردم از شهرهای مختلف روسیه برای ما خواهد آمد.

“بعد از آن ما خواهد شد جمع آوری با ساکنان و…تغییر نام روستا از Kirovaul به Manap.”

همچنین در rt.com Khabib Nurmagomedov دلداری توسط رهبر چچن رمضان قدیروف پس از مرگ پدرش Abdulmanap (تصویری)

Abdulmanap روت 18 جهان رزمی سامبو قهرمانی و یک کلید حضور در کمپ و در مبارزه برای Khabib که رشد کرده بود تا به تماشای دانش آموزان آموزش در خانواده ،

تنها حدود 10 نفر هستند گفت: باید با حضور خود دفن به عنوان یک اقدام احتیاطی در یک منطقه که در آن صدها نفر از مردم به فکر آلوده شده اند با Covid-19.

Abdulmanap دریافت شده مراقبت از مسکو در یک بیمارستان نظامی برای حدود دو ماه به عنوان پزشکان او را تحت درمان برای قلب و مغز از عوارض ناشی از یک عفونت کروناویروس.

مرگ او در سن 57 در پایتخت روسیه در روز جمعه منجر به ابراز اندوه با رهبر محلی Ilyas Khaziev گزارش که مردم تا به حال بلافاصله شروع به جمع آوری در روستا برای ادای احترام خود را.

همچنین در rt.com Abdulmanap Nurmagomedov پدر UFC قهرمان Khabib می میرد از Covid-19 عوارض سن 57

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

آهنگ پیشواز همراه اول