Khabib در مقابل مک گرگور دوم ؟ Dana White, نکات که Conor McGregor است در خط بعدی برای عنوان شات بعد از جاستین Gaethje (تصویری)

UFC نقل مکان کرد و یک گام نزدیک تر به تایتانیک مسابقه برگشت بین Khabib Nurmagomedov و Conor McGregor, UFC با رئیس جمهور دانا و سفید ارائه ایرلندی ستاره یک مسیر روشن به عنوان یکی دیگر از شات و یک پتانسیل مسابقه برگشت با Khabib.

صحبت به پروموتر بوکس ادی Hearn و قهرمان سابق جهان بوکسور تونی smack high ™ nh در “بحث بحث” پادکست سفید گذاشته سناریو که دیدن McGregor راه رفتن مستقیم به یکی دیگر از عنوان مبارزه در بعد ظاهر.

“من فکر می کنم که بهترین چیز برای او — من نمی گویم این است که چه چیزی اتفاق می افتد – اما به نظر من او اجازه می دهد تا این Gaethje-Khabib مبارزه با بازی کردن و سپس او دعوا برنده” پیشنهاد سفید.

“من فکر می کنم که باهوش ترین حرکت برای او.”

McGregor مبارزه کرده است فقط دو بار در 155 پوند در UFC. او زدم ادی آلوارز در باغ میدان مدیسون در UFC 205 در سال 2016 به تصرف خود به عنوان سبک وزن و تبدیل به UFC اولین-همیشه “قهرمان قهرمان” قبل از تعویض توجه خود را به بوکس و megabucks مبارزه با Floyd Mayweather در سال 2017.

او بعد از هر دو ورزشکار پروزن و عنوان سبک وزن برای عدم دفاع از هر کدام از آنها و در نهایت بازگشت او به هشت ضلعی در برابر سبک وزن UFC قهرمان Khabib در بد خو matchup در UFC 229 به پایان رسید که در یک غوغا در داخل و خارج از قفس پس از Khabib ارائه ایرلندی در دور چهارم.

همچنین در rt.com خود بز: McGregor باعث Khabib, دیاز به توییتر barbs پس از Irishman را ‘تمام وقت نوابغ MMA’ لیست

McGregor bounced بازگشت از آن از دست دادن در ژانویه هنگامی که او به پایان رسید دونالد “کابوی” Cerrone در فقط 40 ثانیه در یک سبک وزن کشمکش در UFC 246, اما راه خود را به عنوان سبک وزن به نظر می رسید مسدود شده توسط میزبان فعال رقیب برای Khabib عنوان.

اما بعد جاستین Gaethje موقت عنوان پیروزی تونی فرگوسن در UFC 249 سفید نظرات به نظر می رسد برای نصب مک گرگور به عنوان شماره 2 مدعی پشت Gaethje برای Khabib عنوان.

اما با وجود پیشنهاد او که McGregor نشستن تنگ و صبر و سفید و همچنین بستری چالاک Irishman ممکن است هنوز هم می خواهید به عقب بر گردیم به قفس زودتر و گفت: UFC را برای قرار دادن در یک مناسب مبارزه در این وضعیت است.

“شما او را می دانم. شاید او می خواهد به مبارزه با قبل از آن و اگر او می کند ما می توانیم چیزی را,” او گفت:.

“اما من فکر می کنم که این حرکت برای او در حال حاضر است.”

همچنین در rt.com Conor McGregor نباید تعقیب خود زیاده sideshows مانند اندرسون سیلوا ‘بز’ مبارزه – کسب و کار خود را با Khabib

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de