Conor McGregor به احتمال زیاد خواهد شد شانس خود را به صورت روس nemesis Khabib Nurmagomedov در پاییز با توجه به UFC رئیس دانا سفید.

McGregor بازگشت به هشت ضلعی های دیدنی و 40 ثانیه TKO پیروزی در برابر دونالد ‘گاوچران’ Cerrone در ماه ژانویه است.

که منجر به تمدید calls – حداقل نه از عجول و بی پروا ایرلندی خود را برای یک مسابقه برگشت با UFC سبک پادشاه Khabib که خفه کردن ‘بدنام’ در دور چهارم از مبارزه خود را در لاس وگاس در ماه اکتبر 2018.

همچنین در rt.com این کونور باز گشت دنباله دار در حال Khabib, Masvidal & Mayweather بعدی برای مک گرگور ‘چند میلیون دلار Fight Club’?

UFC head honcho دانا سفید تصریح کرد: در این هفته که McGregor خواهد شد یکی دیگر از شات در شکست نخورده Dagestani اما به احتمال زیاد باید وقت خود را تا پاییز.

Khabib دفاع از عنوان خود در برابر دیرین سبک چلنجر تونی فرگوسن در نیویورک در ماه آوریل و روسیه که یک مسلمان مومن است که یک وقفه در ماه رمضان پس از آن.

“Khabib و تونی را در بروکلین و کونور احتمالا مبارزه برنده” سفید گفته خواهد قابیل نشان می دهد در ESPN.

“کونور صحبت کردن در مورد عدم تمایل به صبر که من نمی دانم چه چیز دیگری را حس می کند اما چه کسی می داند که با بچه. دلیل همه او را دوست دارد [مک] بسیار است زیرا او می تواند می گویند ” شما می دانید آنچه که من می خواهم برای مبارزه با این مرد در حال حاضر برخی از دیگر کلاس وزن و یا هر چیز دیگری. اما او را نگه می دارد آن را سرگرم کننده است.”

زمانی که فشار در چه مدت McGregor خواهد باید صبر کنید به آن را اجرا کنید با Khabib سفید گفت: “Khabib خواهد نشستن پس از [ماه رمضان] بنابراین شما می خواهم به صحبت کردن در مورد پاییز, سپتامبر, اکتبر, نوامبر.”

اما در حالی که ایرلندی است که از جان گذشته برای یکی دیگر از نرم افزار در Khabib روسیه و تیم خود را بارها رد این ایده.

Khabib خود گفته McGregor نیاز به “برنده 10 دعوا در یک ردیف” به ارزش یک مسابقه برگشت در حالی که روسیه و پدر و مربی Abdulmanap به تازگی گفت: UFC نیاز به آنها پرداخت 100 میلیون دلار به ایستادن در هر فرصتی از آن اتفاق می افتد.

همچنین در rt.com Choker: Khabib دیوهای ‘شیر آلات’ Conor McGregor با تصاویر Irishman گرفتن ارسال شده در وزن های مختلف کلاس

در جای دیگر سفید گفت: UFC ‘BMF’ دارنده عنوان Jorge Masvidal – یکی دیگر از پتانسیل McGregor رقیب – ملاقات سبک وزن قهرمان جهان Kamaru عثمان در لاس وگاس در ماه جولای.

Masvidal اجماع جنگنده 2019 و عثمان است که شکست نخورده در 11 UFC حملات درگیر شدند در یک رویارویی کلامی در میامی در این هفته به عنوان جفت انجام وظایف رسانه جلوتر از سوپر باول در این شهرستان است.

سفید گفت: لج بازی بین دو مجموعه بود برای UFC سالانه بین المللی مبارزه با هفته در لاس وگاس در ماه جولای

“[Masvidal] و عثمان را در وگاس احتمالا بین المللی مبارزه با هفته است. اگر او برنده, شاید ما فراموش اول خود را از دفاع از عنوان کردن در اینجا در میامی است.”

آیا این هفته درگیری است به اندازه کافی برای تغییر Masvidal ذهن در یک جلسه فوری با عثمان باقی مانده است دیده می شود به عنوان میامی بومی بارها اعلام کرد تمایل خود را برای پول مبارزه با مک گرگور به عنوان بعدی برای او.

همچنین در rt.com “پس از من مراقبت از McGregor, من تعمید عثمان’ – Jorge Masvidal برنامه ریزی ‘خشونت’ 2020 (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de