در UFC 249, پنجمین بار است که امید به جذابیت با عنوان سبک وزن کشمکش بین شکست نخورده 28-0 قهرمان Khabib ‘عقاب’ Nurmagomedov در مقابل موقت سابق, قهرمان, تونی ‘ال Cucuy’ فرگوسن.

به عنوان زمان رفته است و مبارزه با لغو شده است در موارد متعدد آن را تنها ساخته شده از اعتیاد به مواد مخدره و پیش بینی بالاتر از همیشه تصور که مردان همچنان به گسترش خود رگه برد. در واقع این مبارزه را به عنوان اولین بار است که دو جنگنده در رگه برنده از 10 یا بیشتر در UFC خواهد شد رقابت در برابر یکدیگر است.

و از آنجا که تمام متغیرهای بسیاری در اطراف این جلسه به این معنی تنها یک چیز است. برنده Khabib Nurmagomedov در مقابل تونی فرگوسن خواهد بود که بزرگترین سبک از همه زمان.

در تمام بخش های که در MMA است, آن را بسیار ساده برای تعیین این که چه کسی بهترین است که تا کنون در هر یک از آنها را به این نقطه است. به جز یکی. و این که 155 پوند وزن کلاس.

همچنین در rt.com UFC فقط این f*cking مبارزه… سیاره زمین نیاز به دیدن Khabib در مقابل تونی فرگوسن!

اگر ما نگاهی به چهار MMA عمده تبلیغات در طول تاریخ این ورزش ما UFC Bellator Strikeforce و WEC. حتی زمانی که ترکیب تمام چهار, طولانی ترین رشته دفاع برای قهرمان سبک وزن است که هنوز هم تنها به عنوان بالا به عنوان چهار. و این رکورد متعلق به سابق Strikeforce پادشاه Gilbert Melendez. درست پشت سر او گره خورده است در سه سابق UFC قهرمانان BJ Penn, فرانکی ادگار و بنسون هندرسون.

ادامه مطلب: ‘هر جا من اهمیتی نمی دهند’ Khabib از جان گذشته به فرگوسن مبارزه اتفاق می افتد

از کسانی که در حال حاضر ذکر شده, Henderson, تنها جنگنده برگزار شد عنوان دو نفر از آن چهار تبلیغات آن WEC و UFC. اما وقتی که می آید به بز بسیار سبک وزن و ادعا می کند آن را به طور کلی پن که بیشتر ذکر شده به عنوان شماره 1.

قبل از اینکه ما نگاه نزدیکتر به کسانی که در این بحث اجازه دهید مقایسه عنوان دفاع ضبط چهار در سبک وزن به دیگر بخش’ بالاترین.

به طور مستقیم در شمال 155-در 170 پوند رکورد متعلق به کانادا Georges St-Pierre, که در دفاع از عنوان UFC نه بار قبل از خود را برای اولین بار از دو بازنشستگی. بالاتر از او در میان اندرسون سیلوا برگزار کلی دفاع از عنوان رکورد برای چندین سال با 10 قبل از او شخص مهم در میان یکدسته Demetrious Johnson در نهایت شکستن آن با کنار هم قرار دادن 11 مستقیم.

ادامه مطلب: Khabib Nurmagomedov را به ما آموزش پایه بسته به علت COVID19

Jon Jones’ اولیه عنوان اجرا را دیدم او را در دفاع هشت بار در یک ردیف است اما در کلیت او در حال حاضر 11. اگر او هرگز به مشکلات قانونی و مسائل را با USADA سقوط کرد که بر او جونز خواهد احتمالا در حال حاضر در یک خط 14 یا تا.

وقتی که می آید به مشابه بخش با کاهش رگه های اطراف بسیار سبک وزن و رکورد وجود دارد و سنگین وزن و خروس وزن که هر دو در سه و دو در UFC. بدون در نظر گرفتن خود را در بخش بز تاسیس شده اند بسیار به وضوح برای کار اضافی است که آنها انجام داده ایم در سازمان های دیگر. به این ترتیب که این موارد با Fedor Emelianenko و Dominick کروز.

گردان را به کسانی که در بحث از سبک همه زمان بهترین. Melendez با وجود برگزاری کلی دفاع ضبط شده تنها موفق به کسب یک مبارزه از هفت پس از او قهرمان در سال 2012. در نهایت از بین بردن او از گفتگو. و در صورتی که مورد, پس چرا پن حذف هست ؟

هاوایی دارای رکورد طولانی ترین UFC دست دادن رگه در سازمان تاریخچه هفت. ‘نابغه’ است 1-9-1 در گذشته خود 11 قدمت آن به زمانی که او قهرمان شد. حتی در طول پن اجرای او دچار یک طرفه شکست به فوق St-Pierre زمانی که او اقدام به اصلاح سبک وزن تاج.

برای قرار دادن پن در مقابل Melendez تا در برابر هر یک از دیگر, از آن چیزی است که اغلب مورد صحبت کردیم اما در حقیقت Melendez را برنده هستند مسلما فقط به عنوان خوب به عنوان پن را اگر نه بهتر است. پن سبک عنوان اجرا شامل برنده بیش جو استیونسون برای برنده شدن در این عنوان پس از دفاع خود در برابر شان شرک دیگو سانچز و Kenny Florian. برای Melendez او را شکست داد Josh Thomson دو بار شینیا Aoki, Tatsuya Kawajiri و آینده BMF قهرمان خود Jorge Masvidal.

هر دو جنگنده فوق العاده ماهر و تا به حال فوق العاده اجرا می شود شایسته قرار دادن آنها در این بحث است. اما به ارمغان می آورد که ما را به Nurmagomedov و فرگوسن.

همچنین در rt.com بطور منظم احساس Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن آتشین در صورت خاموش در UFC 249 کنفرانس مطبوعاتی در لاس وگاس (تصویری)

از نظر استعداد و هم ‘عقاب’ و ‘ال Cucuy’ به عنوان خوبی وجود دارد تا به حال شده است در 155 پوند و این واقعیت که آنها به اعزام از تقریبا هر کس در مقابل آنها قرار داده و در مد است که آنها را ثابت می کند که دقیقا.

همانطور که در حال حاضر Nurmagomedov بی سابقه است 28-0 و به خوبی می تواند پایان کار خود را بدون شکست و با 30 یا پیروزی های بیشتر. این استدلال است که وجود دارد در حال حاضر برای او در حال حاضر بز بسیار سبک وزن و با هیچ ضرر و زیان و کاملا غالب برنده در هر زمان. Eigthteen از روسیه 28 برنده به پایان رسید از طریق به پایان. شش نفر از کسانی که در 12 UFC حملات.

هیچ کس قادر به سرکوب Nurmagomedov را خفه و بی بدیل سامبو ، و او به عنوان تنها همچنان به بهبود در هر منطقه از بازی خود را به چالش از ضرب و شتم او می شود سخت تر و سخت تر.

ادامه مطلب: شک نیست من Khabib در مقابل فرگوسن اتفاق می افتد می گوید: UFC به عنوان رئیس coronavirus موانع کوه

در حالی که بسیاری هنوز هم سوال Nurmagomedov رزومه با وجود باور نکردنی خود را به ضبط خود را قوی برنده بیش از سابق قهرمانان مانند Rafael Dos Anjos داستین Poirier و Conor McGregor نمی توان انکار کرد. به طور بالقوه رویه در فرگوسن به این لیست و چه چیزی بیشتر نیاز دارید ؟

در غیر مومن فرگوسن مورد یک پیروزی برای او خواهد او را به عنوان اولین و تنها مرد به شکست ‘Dagestani ناوشکن’. یک شاهکار شگفت انگیز در حق خود آن را گسترش فعلی خود را خط به 13. و از کسانی که 13, آنها تمام شده است و نه نام قابل توجه و فرگوسن به پایان رسید و نه از آنها. در کلی UFC حرفه ای او در حال حاضر 16-1 با 11 توقف یک جنگنده نهایی جایزه و موقت تاج به نام او.

همچنین در rt.com ‘من می خواهم به شما غذا خوردن در یک مبارزه خیابانی’: Khabib Nurmagomedov در testy کنفرانس مطبوعاتی ارز با ‘جعلی مکزیک’ تونی فرگوسن (تصویری)

وجود دارد چند اگر هر گونه مبارزان MMA تاریخ شده اند که به عنوان منحصر به فرد در داخل و خارج از قفس مثل فرگوسن. او واقعا ایجاد یک بی دست و پا و مغناطیسی سرگرم کننده در سبک است که نیازمند توجه شما. به عنوان فولاد به عنوان او در داخل هشت ضلعی در خارج از آن, آموزش های خود رژیم را تبدیل به چیزهای افسانه.

یک دلیل وجود دارد که این رقابت بسیار بسیار تحسین. و این به دلیل وجود فقط آه سابقه بسیار در خطر است.

توسط دریک Riggs (Follow @DrakeRiggs_)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی