با وجود شایعات به خلاف Khabib Nurmagomedov است که هنوز هم در روسیه حتی اگر این کشور مجموعه ای برای قفل کردن مرزهای خود را به طور کامل در روز دوشنبه به طور بالقوه باعث مشکلات برای UFC 249 مرحله نهایی مسابقات با تونی فرگوسن.

حدس و گمان در روزهای اخیر پیشنهاد کرده است که پس از بازگشت به میهن خود را از ما در هفته گذشته Khabib بود و سپس نقل مکان کرد و در جاهای دیگر پیش رو بیشتر محدودیت های اعمال شده در سفر به روسیه است.

‘ما نمی دانیم که در آن ما در حال مبارزه و یا اگر ما در حال مبارزه در همه’: Khabib پست به روز رسانی در بدو ورود به روسیه

مقصد طور گسترده مخفیگاه آنان را در رسانه های اجتماعی به عنوان یک bolthole برای Khabib شد امارات متحده عربی و دبی که در آن UFC ستاره شناخته شده است که دوستان در مکان های بالا.

روسیه بموقع اعلام کرد یک مستند در تمام مرزی سفر در روز شنبه است که به دلیل به اجرا در آمده در دوشنبه 30 مارس. استثنا تنها شده بود رسما تایید نمودند.

همچنین در rt.com ‘عربستان سعودی است ؟ شما اشتباه’: آنچه ما می دانیم درباره سرنوشت Khabib در مقابل فرگوسن UFC 249 superfight?

اما Khabib پدر و مربی Abdulmanap تایید کرده است به RT, ورزش, که, یکشنبه, پسرش در روسیه باقی ماند – با وجود عوارض بالقوه است که می تواند برای مارس 18 مرحله نهایی مسابقات با فرگوسن که UFC رئیس دانا سفید مصمم است هنوز هم اتفاق می افتد حتی در صورت از coronavirus هرج و مرج در سراسر جهان است.

Khabib هم تیمی و دوست شمیل Zavurov نیز به نظر می رسید برای اثبات به اندازه زمانی که او به آنچه به نظر می رسد تازه فیلم Khabib در موقت firing range در روز یکشنبه.

در این کلیپ ارسال شده به Zavurov را Instagram داستان جفت دیده می شوند شلیک تفنگ حمله در بطری قرار داده شده بر روی یک تخته در فاصله.

این واقعیت است که Khabib در حال حاضر باقی مانده است در داغستان نیست تخفیف که او هنوز هم می تواند اجازه برای ترک باید Dana White مدیریت به جلو و یک قسمت را برای کشمکش در برابر فرگوسن – که لغو شده است کمتر از چهار بار قبلا.

سفید گفته است در مصاحبه های مختلف که در یک محل بوده است “99 درصد” به توافق رسیدند و این که او دارای “چهار یا پنج” گزینه را انتخاب کنید.

همچنین در rt.com Hotshot: Khabib نشان می دهد قابل توجه firing range مهارت در سفر به اردن (ویدیو)

  

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de