Khabib Nurmagomedov گفت: UFC را انتخاب Donald Cerrone به عنوان Conor McGregor را باز گشت حریف در UFC 246 طراحی شده برای کمک به Irishman دست آوردن یک پیروزی در بازگشت خود که Cerrone بود “ذهنی ضعیف” در مبارزه است.

Nurmagomedov از تحقیر خود را برای UFC را انتخاب Cerrone به عنوان عملی حریف به موقعیت McGregor برای یک مسابقه برگشت و با اشاره به رقابت بودن در “لیگ کوچک”. او توضیح می دهد انتقاد از matchup Khabib گفت که او به سادگی اشاره به آنچه که او می بیند به عنوان آشکار, اما دیگران ممکن است.

“من در این پایگاه در چگونه به خوبی آنها برداشت حریف خود بازگشت تا به عنوان ‘wow’, مردم,” او گفت:.

“چرا ؟ چرا که 90 درصد از افرادی که به تماشای MMA هیچ سرنخ در مورد ورزش. آنها فقط آن را تماشا و حتی نمی دانند نام. و از سوی دیگر 10 درصد…

“میلیون ها نفر از مردم به تماشای اما وجود ندارد یک میلیون مبارزان. وجود 300, 400, 500 که مبارزه در UFC. آنها باید مربیان, بنابراین اجازه دهید می گویند 10000 نفر که می دانید MMA. آنها را ببینید که از دست می دهد و تحت چه شرایطی چه حرکت می کند زمانی که او جنگیدند که در آن او مبارزه چه سازمان است. تعداد کمی از مردم می دانم کسانی که جزئیات دیگران اهمیتی نمی دهند که مبارزه و چگونه است که او جنگیدند در گذشته که حریف این است که آنها هیچ چیز نمی دانم. آنها فقط تماشای مبارزه. و UFC با این نسخهها کار به خوبی با آن است.

همچنین در rt.com ‘$100m به ضرب و شتم که ادم سفیه و احمق دوباره ؟ من فکر نمی کنم که منطقی’ – Khabib در مکگرگر مسابقه برگشت (تصویری)

“به طوری که آنها او را برداشت (Cerrone) و طرح خود کار می کرد و مردم شروع به صحبت در مورد آن دوباره در مورد یک مسابقه برگشت و چیزهای دیگر. Cerrone از دست داده و هفت نفر از گذشته خود 10 دعوا. یک مرد می آید از 10 بار از دست می دهد و هفت, و او به نام افسانه است. خوب, اجازه دهید او را یک افسانه, اما زمان خود است.”

Khabib گفت که UFC تصمیم به انتخاب Cerrone عمدا منحرف بالقوه ترکیب هیرو برای مک گرگور که او را در راه آسیب است در برابر مشروع در فرم مدعی و که وجود دارد دیگر مبارزان مستحق تر از مبارزه از Cerrone که فرم به عنوان مبارزه بود تا حدودی تکه تکه.

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک مدعی مبارزه حدود یک مدعی کسی که قرار است به بیرون آمدن و مبارزه برای یک عنوان جهان,” او گفت:.

“دیگر وجود دارد که مبارزان خود را ثابت کرده ایم با وضعيت خود قانع کننده پیروزی. وجود دارد دیگر رقیب اما (UFC) رفت و دیگری مسیر یکی که بیشتر مناسب برای رسانه ها و مردم, اما یکی که باعث می شود هیچ حس به کارشناسان.

“بود که قبل از مبارزه است. پس از جنگ بسیاری از مردم با من موافقت کردند اما آنچه که شما در حال پرسیدن که (نظر من) احمق بود, من موافقت می کنم. من فقط می خواستم برای رسیدن به مردم برای آنها را به درک چه نوع از حریف آنها در مقابل او قرار داده.”

همچنین در rt.com Khabib اردوگاه نام شرایط برای مک گرگور مسابقه برگشت پس از ‘بدنام’ باعث می شود دیدنی و جذاب UFC باز گشت

با وجود داغدار انتقاد از UFC را انتخاب Cerrone به عنوان یک حریف Khabib کوتاه متوقف شد گفت: این جلسه بود که ثابت کرد و گفت که خطر از برگزاری از پیش تعیین مبارزه بود بیش از حد بزرگ برای یک سازمان UFC قد.

“یک سازمان بزرگ با تعداد زیادی از تاریخ را نمی خواهد چنین خطرات,” او توضیح داد.

“اگر کسی متوجه می شود که مبارزه ثابت شد این امر می تواند یک ضربه بزرگ به UFC شهرت. آنها برداشت یک حریف خوب اگر حریف که هرگز برنده هر چیزی جدی است. او نگه داشته می تواند برنده و برنده و هنگامی که آن زمان برای یک مبارزه بزرگ و فقط داد چرا که او از نظر ذهنی ضعیف است. این فقط یک خوبی سازمان یافته سیرک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی