کره جنوبی فیلم supremo Bong Joon-ho که زد بهترین کارگردان اسکار خود را برای فیلم ‘انگل’, خود نشان داد, عجیب و غریب طرف حتی بیشتر با نامگذاری کوین ده بروین به عنوان یکی از رویای خود مهمانی شام مهمانان.

انگل برداشت بهترین تصویر در 92 جایزه اسکار تاریخ ساخت به عنوان اولین غیر انگلیسی زبان فیلم را به نفع خود در این رده به عنوان به خوبی به عنوان کيسه بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین های بین المللی از ویژگی های فیلم است.

قبل از کيسه خود مسافت فیلم gongs, Joon-ho نشان داد در Reddit AMA – تعاملی آنلاین Q&A – تعجب آور شام مهمان برای رویای خود را در صف در کنار برخی از آشنا میدارد از دنیای کارگردانی.

این سوال مورخ سه ماه پیش به عنوان خوانده شده: “چه خواهد بود خود را شام آخر و آن پنج نفر خواهد شما را دعوت (مرده یا زنده)?’

“[آلفرد] هیچکاک Yuna Kim, کوین ده بروین, مارتین اسکورسیزی و جیمی پیج بود که قهرمان من در دبیرستان” 50 ساله خود sonfessed ‘f*cking نپرداخته’ توضیح داد.

و چه ترکیب التقاطی از مهمانان انگلیسی, ترسناک فیلمساز هیچکاک, گانگستر, حماسه پادشاه اسکورسیزی, مدال طلای المپیک, اسکیت باز کیم و Led Zeppelin بنیانگذار جیمی صفحه بود بطرف خود کش کرد ،

“ما در حال خوردن غذاهای اسپانیایی. بسیاری از paella” Joon-ho شفافی.

در حالی که این امر می تواند منطقی به حدس زدن Joon-ho شهر فن ممکن است آن را بیشتر مناسب برای نشان می دهد او این ایده را دوست داشت از هافبک بلژیکی استاد در حال تبدیل را به کاربر خود lookalike کوین McCallister از خانه به تنهایی حق رای دادن.

به نظر می رسد وجود دارد همیشه شش درجه جدایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی