جولای 3, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

کلیان کانوی 15-year-old daughter آغوش #مقاومت به عنوان “صریح چپ’ نشان می دهد آنها در حال اجرا از ایده های

هلن Buyniski است که یک روزنامه نگار آمریکایی و مفسر سیاسی در RT. او در توییتر دنبال کنید @velocirapture23

لیبرال ها هستند احساساتی بیش از کلودیا کانوی 15 سال از کاخ سفید مشاور کلیان برای او “صریح چپ” Infinite. او می پیوندد همکار ضد Trumpers میت رامنی و جان بولتون در #مقاومت پانتئون است.

نیویورک تایمز نویسنده تیلور لورنز ارسال شده چند کانوی Infinite ویدئوها در توییتر در روز دوشنبه و از جمله با اشاره به “نجات بارون” الگوی رفتاری لیبرال فانتزی مربوط به “نجات” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 14 ساله و پسر از کاخ سفید است. با اشاره به 15 سال به عنوان یک “صریح چپ TikToker,” لورنز raved که نوجوان بود “تشویق مردم به ترک 1 بررسی ستاره در همه تهمت رستوران ها و هتل ها و دوره های گلف.”

لورنز پیروان بوق و کرنا جوان کانوی به عنوان نشانه ای از امید برای نسل Z, تماس او را “هوشمند و لودگی,” “شایان ستایش + زودرس” و “درخشان است.” آنها را مورد ستایش قرار داد زن جوان برای ساخت یک استراحت با پدر و مادر خود را’ سیاست (حتی اگر پدرش جورج کانوی خود را صریح نفرت برای مغلوب ساختن پیشی جستن است تا حدودی افسانه ای) و پیش بینی چیزهای بزرگ برای آینده است.

این #مقاومت نیست دقیقا ضربه زننده با قهرمانان آن به ویژه پس از چهار سال به طور فزاینده ای هیستریک screeching موفق به بیرون راندن بد مرد نارنجی از کاخ سفید است. آنها شرکت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن-sliming بگو همه کتاب به طور منظم با وجود انتقاد از سرسخت جنگ هاوک در گذشته است. آنها فوران در تشویق زمانی که معاون رئیس جمهور سابق و همکار جنگ طلب دیک چنی دختر Lynne نوشته شده یک تصویر از پدر او را نقاب چهره در رسانه های اجتماعی زیر نویس با یک حفاری در مغلوب ساختن پیشی جستن (“مردان واقعی پوشیدن ماسک“).

حتی رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش که رهبری این کشور را به فاجعه جنگ علیه ترور در افغانستان و عراق از آن هنوز هم پدید آمده است تریلیون دلار و هزاران نفر از مرگ و میر بعد (می گویند هیچ چیز از میلیون ها ذبح در خاورمیانه) بود مورد ستایش قرار داد توسط لیبرال ها برای ساخت یک بیانیه در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش – ذهن هرگز که بوش فاجعه بار پاسخ به طوفان کاترینا هنگامی که چراغ رپ Kanye West به اظهار نظر کردن “جورج بوش نیست در مورد مراقبت از مردم سیاه و سفید.” یوتا سناتور میت رامنی رفت و یک قدم بیشتر در واقع پیوستن به یک پل مارس در واشنگتن (و در نظر گرفتن مهم است که همه اعتراض selfie که به دست آورد انبوه “دوست دارد“).

همچنین در rt.com ساختگی رسانه های لیبرال تبدیل رامنی جمهوری خواه به قهرمان برای چسباندن آن به ناروا (درست مثل آن بود مک کین و بوش)

پس از آن همه که تعجب آور نیست که آنها می تواند غارت گهواره در تلاش خود را برای چهره های جدید به الگو. اما چیزی وجود دارد و نه نا زیبا در مورد غریبه ها در اینترنت swarming a 15-year-old girl, حتی اگر او معروف پدر و مادر و نظرات مثبت هستند. اگر لورنز بود و یک مرد میانسال ارسال ویدئوها از 15 سال کانوی ساله را #مقاومت هنوز هم تشویق او ،

نه هر کس را پاسخ مثبت به بار نویسنده خود زیر سن قانونی pal ، چند ناودان نویسنده برای “افشای” کانوی به زشت جهان, سیاسی, توییتر, به یاد او که خانواده ها بودند هنگامی که به عنوان حد. “می توانید با ما لطفا همه بچه ها از این???” یک دیدگاه التماس کرد – احتمالا اشاره به کانوی و جوان مغلوب ساختن پیشی جستن او می خواست به “نجات دهد.

هر 15 ساله شما می خواهم به پرتاب به گرگ امروز ؟ ” snarked دیگر.

اما لورنز مقابله که کانوی می خواستم پیروان و دیدگاه – و خدای ناکرده یک آمریکایی بالغ باید بگویم “نه” به یک کودک است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول