کلی Fauvrelle: زن حامله ‘کشته سابق در حمله بزدلانه’

به شدت باردار شد و با چاقو به مرگ توسط سابق او در یک “باطل و بزدلانه” حمله یک دادگاه شنیده است.

کلی Fauvrelle شد knifed 21 بار در کریدن اتاق خواب. نوزاد پسر رایلی بود که تحویل داده شده توسط سزارین درگذشت, چهار روز بعد.

هارون مکنزی, از نظر, تکذیب قتل Ms Fauvrelle و رایلی قتل نفس.

قدیمی بیلی شنیده 26 ساله شکست را به سابق خود را به عنوان او در 29 ژوئن سال گذشته است.

هیئت منصفه گفته شد او “به شدت حسادت” است که سابق خود در حال حرکت بود و در حال صرف بیش از یک ساعت قبل از حمله خواندن ایمیل های خود را.

ایمیل سلطنتی کارگر Ms Fauvrelle, 26 گفته بود آقای مکنزی مادر که رابطه خود “سمی” است که او نمی خواهد او را انکار دسترسی به نوزاد خود را به دادگاه شنیده می شود.

او 33 هفته باردار هنگامی که او کشته شد.

دادگاه شنیده رابطه زن و شوهر به پایان رسید و در اوایل سال 2019 و در ماه فوریه آن سال آقای مکنزی فرستاده سابق خود یک پیام گفت: او احساس “نیاز نیست نمی خواستم بی اهمیت و از دست داد”.

Ms Fauvrelle به او گفت که او نیاز به کمک های حرفه ای اضافه کرد: “من دیگر نمی خواهد صحبت می کنند و یا شما نگاه کنید مگر اینکه در مورد کودک” دانکن پنی QC گفت.

دادستان گفت: هیئت منصفه: “تاج مورد است که این یک باطل و قتل عمدی – شاید در دوره به دلیل شما این نتیجه بزدل, واکنش یک مرد به شدت حسادت در مورد این واقعیت است که مادر از فرزند خود هنوز به دنیا آمده نقل مکان کرده بود و در حال حاضر می خواستم بسیار کمی برای انجام با او.”

او گفت: Ms Fauvrelle مهاجم را شکست به خانه خانواده اش در تورنتون هیت جنوب لندن از طریق درب پاسیو در مورد 03:15.

“که مزاحم اقدام به راه اندازی یک باطل و یک حمله بزدلانه را بر او تحمیل مجموع 21 زخم چاقو با چاقو,” او گفت:.

پس از آن مکنزی به بیمارستان رفت که کادر پزشکی در تلاش بودند برای نجات جان فرزند خود “نما به عنوان یک قربانی” آقای پنی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>