Kelli-Leigh: Black soul خوانندگان می تواند احساس ‘شکست’ در صنعت موسیقی

مکالمات اخیر در مورد نژاد پرستی توانمند سازی بیشتر زنان به صحبت در مورد تجارب خود را در صنعت موسیقی می گوید خواننده Kelli-لی.

Kelli-Leigh ابراز کرده است دو UK شماره 1 تک آهنگ و یک رشته از باشگاه بازدید کرده است اما تلاش برای پیدا کردن پشتیبانی از برچسب برای او موسیقی خود را.

خواننده از جنوب لندن می خواهد بیشتر برای به رسمیت شناختن زنان مشغول به کار در موسیقی رقص و می گوید آن را نه فقط او که کار در حال نادیده گرفته شده است.

“هنرمندان دیگر و روح خوانندگان صحبت کردم و به آنها می گویند همان چیزی که” Kelli-لی می گوید رادیو 1 Newsbeat.

“اغلب کاملا defeatist احساس. این درست نیست اما این است که در آن ما هستند و من برای نگه داشتن آن در حال حرکت و من برای پرداخت صورتحساب من.”

اولین ضربه بزرگ Kelli-Leigh مشغول به کار شد Duke Dumont و Jax جونز کردم تو که شماره 1 در سال 2014.

او استخدام شد و به عنوان یک جلسه خواننده به ارائه این خواننده در این آهنگ پس از انتظار نیست اعتباری در این آهنگ.

اما او امیدوار است که مسیر موفقیت را به زندگی حرفه ای خود را تقویت او می خواست.

آن را نمی. نه دوم شماره 1 که در آن سال یا بالای 10 واحد در سال 2017 بیش از دوستان با جیمز اعتیاد به مواد مخدره که آیا اعتباری خود را.

جیمز می گوید Newsbeat او می خواهد برای دیدن بیشتر “شفافیت” در رقص صنعت.

“من فکر می کنم که شفافیت همه چیز به صداقت. این امر می تواند بزرگ برای طرفداران به دقیقا می دانند که در پشت قطعه موسیقی” او می گوید.

“بسیاری از سوابق رقص تکیه بر معتبر با روح صدایی و صدای زیادی وجود دارد که در آن سوابق که تقریبا بزرگترین بخش در موسیقی رقص است.”

جیمز می گوید آن را یک “no-brainer” به اشتراک گذاری آهنگ های اعتباری.

“این که آیا یا نه آن را برای رفتن به کار آمد به چقدر خوب آوازی بود که در مسیر” جیمز می گوید.

“تا آنجا که به من مربوط می شود اگر آن را برای Kelli-لی که در مسیر احتمالا نمی خواهد وجود داشته باشد و یا اگر آن را انجام داد و سپس آن را ممکن است به عنوان موفق به عنوان آن بود.”

‘آیا شما بازی مسابقه کارت?’

در اوایل این هفته, Kelli-Leigh توییتی در مورد ناکامی در پاسخ به یک صدای جیر جیر در مورد زنان در موسیقی رقص.

پس از نزدیک به 10 سال در موسیقی او در حال حاضر مدیریت خودش و نسخه های انفرادی موسیقی در خود کمپانی ضبط موسیقی هسته ای با مسئولیت محدود.

“فانک قصاب را صدای جیر جیر آمار صفحه اصلی. آن را بوجود آورد” Kelli-لی می گوید.

“گاهی اوقات آن را سخت به بیان خود را در راه حق بدون فکر کردن کسی را به رفتن به – ‘آیا شما بازی مسابقه کارت?’ یا ‘آیا شما بازی زن کارت?’

او می گوید: این ننگ همه زنان ادامه می دهند.

“ما تا به حال بسیاری از مسائل ظریف نژادپرستی در اینجا وجود دارد که ما از طریق زندگی می کردند ما زندگی می کند. بسیاری از ما با آن سازگار شده و نادیده گرفته شده آن” Kelli-لی می افزاید.

“شما رسیدن به یک نقطه که در آن برخی از چیزهایی که فقط به نظر نمی رسد مانند یک تصادف هر بیشتر. آنها نمی تواند. شما اذعان کرد.”

Kelli-Leigh کلمات ستایش بودند توسط طرفداران و نوازندگان از جمله انگلیسی, تولید کننده MNEK و دیگر هنرمندان که به نظر می رسد بدون اعتبار کامل در عمده بازدید.

“این است حقیقت تلخ. چیزهایی که نیاز به تغییر” یکی دیگر از خواننده و ترانه سرا کارلا مونرو اظهار نظر در Kelli-لی Instagram post.

دهه از خوانندگان ناشناس

اما این چیز جدیدی نیست.

در سال 1989 یک رقص قانون به نام Black Box با استفاده از یک نمونه آوازی از روح خواننده Loleatta Holloway خود را در سراسر جهان ضربه سوار در زمان بدون اجازه.

زمانی که صاحبان کپی رایت در زمان اقدام قانونی علیه این گروه, آنها, انگلیسی, خواننده هدر کوچک را دوباره بخوان ،

نه سیاه بود با اعتبار.

در سال 1991 یک مدل به نظر می رسد در این ویدئو به C+C Music Factory آمار Gonna Make You Sweat لب synching به خواننده سیاه خواننده مارتا بشویید.

“من باور نمی کنم این اتفاق می افتد دوباره” مارتا به او گفت: مدیران چند ماه بعد هنگامی که جعبه سیاه استفاده آواز او تا به حال ثبت به عنوان یک جلسه خواننده بدون اعتبار در یکی از آلبوم های خود را.

یک جلسه خواننده کسی است که با این نسخهها کار با یکی دیگر از نوازنده بر اساس کوتاه مدت و یا برای یک ضبط و چگونه به آنها پرداخت می شود می تواند متفاوت باشد.

‘مرسی. این چیزی است متفاوت’

در 2 ژوئن سال 2020 صنعت موسیقی مشاهده #BlackOutTuesday – با الهام از قتل جورج Floyd – که آن را برای یک روز به آدرس داخلی چگونه آن را می تواند انجام دهد بهتر برای آن سیاه و سفید هنرمندان و کارکنان.

Kelli-لی می گوید #BlackOutTuesday آورده مکالمات او تا به حال با افرادی که در موقعیت مشابه به باز کردن.

“من مانند این است که چیزی متفاوت,” او می گوید.

“این است که در واقع تمام شرکت های پیوستن به در و گفت: وجود یک موضوع در اینجا ما نیاز به فکر می کنم در مورد آن و ما نیاز به برخی از تغییرات.

“بنابراین مقدار اجازه داده شده و مردم باید فقط آن را و یا آن را نادیده گرفته است. در حال حاضر ما در یک نقطه که در آن مردم واقعا صحبت کردن در مورد آن را در این هفته گفت: “در یک دقیقه نگه دارید که درست نیست هر بیشتر.”

بازدید او به نظر می رسد در معنا Kelli-Leigh خواسته است هر روز به نوشتن و ضبط صدای خواننده در افراد دیگر آهنگ ها.

“من ساخته شده برخی از پول از قادر بودن به انجام کردم تو و من می خواهم به احساس در کنار خود من, آهنگ من میرم از خودم,” او می گوید.

“اما من شده اند قادر به پرداخت صورتحساب من دوست دارم مردم من آواز برای اند قادر به.

“من تا به حال به انجام این کار خیلی بیشتر کار را امتحان کنید و احترام برابر. که زمانی که شما فکر می کنم وجود بی عدالتی در اینجا.”

در حال حاضر او را تشویق جوان سیاه زن هنرمندان به “بدون شرمندگی پررنگ” در آنچه که آنها می خواهند به انجام این کار در صنعت موسیقی.

“هیچ وقت مثل حال حاضر فقط دقیقا همان است که شما در حال” او می گوید. “مردم به نظر می رسد گوش دادن در حال حاضر مردم به نظر می رسد واقعا صحبت کردن.

“مگر در مواردی که شما پایه قوی و افتخار که شما و انجام آن در یک بدون شرمندگی پررنگ افتخار کنید و صنعت هرگز تغییر خواهد کرد.”

دنبال Newsbeat در Instagram, Facebook, Twitter و YouTube.

گوش دادن به Newsbeat زنده در 12:45 و 17:45 روزهای هفته – و یا گوش دادن به عقب در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de