نگه داشتن این حیوانات از خیابان’: رپ Trina چهره بیدار مافیا خشم گفت: پس از غارت معترضان فرار از باغ وحش’

‘عشق و هیپ هاپ میامی’ ستاره Trina است که در مواجهه با گرما در رسانه های اجتماعی برای جسارت به تماس از رفتار خشونت آمیز جمعیت که پیوست تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید توسط دست پلیس مینیاپولیس.

رپر نظرات رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی پس از ساخته شده در رادیو نمایش ‘ترفند N’ Trina صبح نشان می دهد.’ Trina به نام برای یک سختگیرانه مقررات منع رفت و آمد در میامی جایی که او ساکن برای حفظ “خیابان های زیبا و تمیز است.”

“آنها نیاز به ایجاد حکومت نظامی در 6pm به 6 صبح که چگونه احساس می کنم” او گفت:. “نگه داشتن همه خیابان های این حیوانات از خیابان… اقدام مانند آنها موفق به فرار از باغ وحش. قفل آنها را در 5 بعد از ظهر تا خیابان ها را می توان زیبا و تمیز است.”

در زمان حکومت نظامی در میامی می رود از 9 شب تا 6 صبح.

همچنین در rt.com ما تظاهرات توده نمایندگی ‘چالش برای قدرت دولتی’ اما نه نتیجه دخالت خارجی سیاه مورخ جرالد هورن می گوید RT

Trina است شرکت میزبان, ترفند, پدر, دختر, اخراج او از انتقادات و استدلال غارتگران و تظاهرات خشونت آمیز تنها یک “مشت” از مردم به خیابان ها ریختند و آنها وجود دارد برای “دلایل نادرست.”

“این تنها یک تعداد انگشت شماری از آنها. بقیه از ما خسته از آن زمانی که پلیس پشت سر شما و قرمز و آبی چراغ بیا تو قرار نیست به ترس می شود,” او گفت:.

Trina ادامه داد: ارائه دیدگاه های مختلف گفت: او نه ترس از کشیده شدن توسط پلیس چرا که او یک شهروند مطیع قانون. او همچنین نشان داد او دیده می شود اثر غارت و از بین بردن اموال از طریق یک دوست که بازار در شهرستان بود و ظاهرا از هم جدا شده توسط معترضان.

هر چند او شرکت میزبان به نظر می رسید با او به توافق برسند در مورد بودن در برابر غارتگران و خشونت آمیز معترضان درخشان نور در بیشتر جنبه های منفی از تظاهرات کافی بود به ماشه او و دیگر فعالان حاضر بسیاری از آنها به نام برای Trina به “لغو شد.”

“برای اشاره به خود را به عنوان ‘حیوانات’ است تا نفرت. با تشکر از شما برای خاطرات Trina اما خوب است رهایی به شما و افراد مثل شما. خانواده در حال شکست ما” نویسنده مایکل Arceneaux توییتی.

با وجود این واکنش رپر نیست حمایت از نظرات و گفته منتقدان روز چهارشنبه او است “آماده” برای دفاع از موقعیت خود بیانیه ای ساخته شده و چندین بار در رادیو نشان می دهد. او همچنین لعنتی کسانی که در برابر استدلال او به عنوان “نادان” است و رفتن به جلو و عقب با منتقدان در توییتر.

هر چند تظاهرات در میامی شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز وجود دارد گزارش غارت و اموال آسیب رخ داده است که در این شهرستان بیش از آخر هفته یک اتفاق معمول در شهرهای مختلف شده اند که برخورد با تظاهرات.

دیگر تظاهرات منجر به خشونت علیه پلیس و حتی قتل.

درک چوین این مینیاپولیس افسر پلیس که خود را نگه داشته زانو در برابر فلوید گردن در حالی که او گفت که او نمی توانستم نفس بکشم, در حال حاضر به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de