دور نگه دارید: US Navy مسائل عجیب و غریب هشدار برای دریانوردان به ماندن 100 متری و یا دیده می شود به عنوان تهدید

نیروی دریایی ایالات متحده صادر کرده است دستورالعمل جدید برای دریانوردان در خلیج فارس هشدار داد هر کسی در برابر نزدیک شدن بیش از حد نزدیک به آن عروق. کسانی که هجوم این هشدار می تواند به عنوان یک تهدید و ملاقات با “اقدامات دفاعی.”

نظامی آمریکا عروق را “قانونی اقدامات دفاعی” در برابر کشتی که نزدیک تر بیا که 100 متری (حدود 91 متر) هشدار جدید توجه به دریانوردان با توجه به گزارش های رویترز و آسوشیتدپرس.

معمول اقدامات صورت گرفته در مورد برخورد نزدیک شامل چرخش کشتی دور از نزدیک شدن کشتی صدایی شاخ و تیراندازی کردن عود قبل از شلیک حتی عکس های هشدار دهنده.

همچنین در rt.com کشتی های جنگی آمریکا نابود خواهد شد اگر آنها را تهدید می کند هر ایرانی کشتی ایران, سپاه پاسداران رئیس

در عین حال نسبتا غیر معمول عمل نیروی دریایی ایالات متحده ظاهرا سیگنال های آن ممکن است آماده را به برخی از اقدامات شدید اگر آن آخرین هشدار را نادیده گرفته است.

“کشتی های ما در حال انجام عملیات معمول در آب های بین المللی هر کجا که قوانین بین المللی اجازه می دهد و نه به دنبال جنگ” گفت: فرمانده ربکا Rebarich سخنگوی از بحرین مبتنی بر ناوگان 5 گفت: به عنوان ذکر شده توسط AP. “با این حال ما فرمانده افسران حفظ حق دفاع از خود اگر لازم تلقی می شود.”

نیروی دریایی ایالات متحده نیست ذکر خاص هر ملت در آن هشدار اما به نظر می رسد کارگردان در ایران با توجه به اینکه برنجهای صددرصد ایرانی چقدر واقعیت “اذیت و آزار” آن کشتی ها در خلیج فارس شده است.

همچنین در rt.com “هیچ کسب و کار از 7000 مایل دور از خانه’: تهران متهم نیروهای آمریکایی از ‘تحریک’ ملوانان ایرانی در خلیج فارس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به شلیک نظامی ایران و عروق “از آب” در اواخر ماه آوریل پس آنچه واشنگتن به نام آزار و اذیت ما نیروهای دریایی در حال حاضر مستقر در خلیج فارس توسط نیروی دریایی ایران.

پنتاگون ادعا 11 قایق از پاسداران انقلاب اسلامی نیروی دریایی سپاه (IRGCN) انجام شده “خطرناک و اذیت و آزار” مانور نزدیک به شش ما کشتی هایی که انجام دریل با حمله ارتش هلیکوپتر در “آب های بین المللی” خلیج فارس.

در آن زمان ایران میره به عنوان نزدیک که نه متر دور از یکی از کشتی های جنگی آمریکا به وزارت دفاع آمریکا گفت.

تهران را رد کرد و همه ما اتهامات عنوان “غلط و جعلی داستان” استدلال شد که در آن ایالات متحده است که موفق به پیروی از مقررات دریایی در خلیج فارس. پاسداران انقلاب اسلامی گزارش خبرگزاری اهلبیت (ع) فرمانده سرلشکر حسین سلامی بعد گفت که او دستور داد این کشور را نیروهای دریایی برای از بین بردن هر یک کشتی جنگی آمریکایی تهدید امنیت ایران و عروق است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net