قزاقستان ‘قاتل’ ماریا Agapova مجموعه به صورت شانا ‘خطر’ دابسون به عنوان UFC ستاره برک آوت می شود callout آرزو

تازه از مواد منفجره UFC اولین ماریا Agapova بنا به گزارش ها او را آرزو می کنم برای مرحله نهایی مسابقات با امریکا شانا ‘خطر’ Dobson زمانی که قزاقستان او را به هشت ضلعی برای بار دوم.

Agapova, 23 اعلام کرد و خودش را به UFC رتبه در سبک زمانی که او فرستاده شده هانا Cifers از طریق عقب-naked choke میدوی را از طریق خود تقلا در لاس وگاس در اوایل ماه ژوئن است.

سابق Invicta جنگنده و دانا سفید مدعی سری مبارز استفاده می شود پس از مبارزه مصاحبه به تماس Dobson متهم او را از dodging یک هشت ضلعی برخورد.

همچنین در rt.com “او یک قاتل’: قزاقستان ماریا Agapova اعلام UFC ورود با غالب اولین پیروزی در لاس وگاس

با توجه به MMA Junkie, Agapova خواهد شد و در حال حاضر او مایل به ارتقاء به صف مبارزه بین این جفت ارز برای آن اوت 22 کارت در یک as-هنوز بی نام محل.

پس از برنده شدن او در UFC اولین بار در دسامبر 2017, دابسون در سه مبارزه با ترمز از جمله از دست دادن آخرین ضلعی تفرج در ماه فوریه زمانی که او را شکست داد و Priscila کچیرا از طریق دور اول KO.

که می ایستد در تضاد کامل با آمریکا بالا تیم ستاره Agapova که در سه مبارزه win streak دربسته در محیط با دیدنی عملکرد شب جایزه نشان دادن در برابر Cifers.

مشاهده این پست در Instagram

این یک شادی بزرگ برای من به بازگشت به وگاس دوباره و من اولین مبارزه وجود دارد در UFC. پس از من از دست رفته من مبارزه در دانا سفید مدعی است در سال گذشته در وگاس, من نه به خانه بازگشت در قزاقستان و کار کرده اند در تمام طول سال. و امروز من در زمان رویای من بازگشت. بسیاری از گه برای من اتفاق افتاده در آمریکا در این سال است. با تشکر از شما مدیران @alexdavismma @alexeyzhernakov @alexandrromashov13 برای حمایت از من در طول اقامت من در آمریکا. با تشکر از هم تیمی های من از @americantopteam . من مربیان Gabriel @deoliveira_coach و Mofh @kingmofh چرا که آنها همیشه با من است و همیشه از من پشتیبانی می کند. با تشکر از بقیه ATT مربیان @evertonvvoliveira @katelkubis @macarraodossantos @rocco.fabricio @parrumpaatt و شرکای مبارزه که با من کار کرده @savage_ufc @trishacicero @kayrockmma @janaisamma @maramarvillarb @thatguy_mma با تشکر من حامیان مالی برای حمایت از @aidarmaxmetov @tvcom_kz با تشکر از همه دوستان که در اطراف بودند در طول زمان دشوار است. با تشکر از مردم برای حمایت از من! مورد نیاز مردم نشان می دهد. مردم رو نشان می دهد. و من به پول است. من امیدوارم که حال همه ما خواهد بود خوشحال است.🤗 Для меня было большим счастьем опять вернуться в Вегас и провести там свой первый бой в ЮФС. С тех пор, как я проиграла в прошлом году в Вегасе свой бой на Дана Уайт Контендерс, я не возвращалась домой в Казахстан, и работала весь год. И сегодня я отвовевала себе свою мечту обратно. За этот год в Америке со мной произошло множество дерьма. Спасибо моим менеджерам @alexdavismma @alexeyzhernakov @alexandrromashov13 , за то, что они меня поддерживали на протяжении всего моего прибывания в Америке. Спасибо моим одноклубникам из @americantopteam. Мои тренерам Габриэлю @deoliveira_coach и Мо @kingmofh за то, что они всегда со мной и всегда меня поддерживают. Спасибо остальным моим тренерам в АТТ @rinat_bahitovich @evertonvvoliveira @katelkubis @macarraodossantos @rocco.fabricio @parrumpaatt , и спарринг партерам, которые со мной работали. @savage_ufc @trishacicero @kayrockmma @janaisamma @maramarvillarb @thatguy_mma Спасибо моим спонсорам @tvcom_kz @aidarmaxmetov за поддержку. Людям нужно было шоу. Люди получили шоу. А я получила свои деньги. Надеюсь теперь мы все будем счастливы

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط ماریا Agapova (@mma.mashka) در

رسانه های اجتماعی بود مملو پس از این رویداد نقطه بلند و کوهستانی Agapova به عنوان یک “قاتل” و تصریح می کند که او تا به حال مجموعه ای از زنان 125 پوند در رتبه بصورتی پایدار و محکم در حالت آماده باش.