قزاقستان بدنسازان یوری Tolochko نشان داده است خود را برنامه ریزی عروسی, سکس با عروسک, نامزد مارگو کاهش یافته است قربانی این بیماری همه گیر کوروناویروس. بله شما که راست است.

Muscleman Tolochko به تازگی فرستاده رسانه های اجتماعی به یک چرخش زمانی که او اعلام کرد برنامه های خود را به نکاح پلاستیک عاشق مارگو و اولین مشترک اخبار رابطه خود را در ماه مه سال 2019.

همچنین در rt.com Freaky عاشقانه: قزاقستان بدنسازان در نظر دارد به ازدواج با جنس عروسک (عکس)

سیلیکون جنس عروسک مارگو خود Instagram صفحه اجرا شده توسط Tolochko که در آن جزئیات شدید خود را آماده برای روز بزرگ به اشتراک گذاشته شده.

اما قزاقستان هالک در حال حاضر نشان داد که عروسی است که در برگزاری با توجه به Covid-19 محدودیت.

“دوستان عروسی به تعویق افتاده است به دلیل قرنطینه” Tolochko اعلام کرد به 36,000 Instagram followers.

زن و شوهر ظاهرا باقی می ماند مصمم به کراوات گره ،

“به عنوان به زودی به عنوان آنها حذف قرنطینه در عرض چند روز ما باید عروسی” Tolochko اضافه شده است.

“در کل ما مصمم هستند و ما خلق و خوی خوب است.

“قرنطینه شده است اعلام کرد تا اواسط ماه آوریل است.

“P. S. به طوری که شما نه غمگین من ارائه یک ویدیو زیبا, شات در حالی که سوار توک توک در جزیره کو Samet [تایلند]. از آن لذت ببرید!”

Tolochko و پلاستیک خود را شریک زندگی تبدیل شده اند رسانه های اجتماعی ستاره ها و همچنین به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد از جمله در روسیه است.

این زن ادعا می کند به تبدیل شده اند جدا از مارگو پس از اولین برخورد خود را حتی گفته او آموخته بود به طبخ خینکالی – ظاهرا دوست دختر خود را در ظرف مورد علاقه.

Tolochko ادعا می کند که پس از ظاهر شدن در تلویزیون مارگو شد بدن-شرمنده از سوی برخی از رسانه های اجتماعی باعث او را به منظور توسعه یک مجموعه و تحت عمل جراحی پلاستیک.

شادتر و روز در انتظار به عنوان زن و شوهر در ادامه برنامه های خود را غوطه اگر چه هنوز معلوم نیست دقیقا چگونه عروسی خود را در پاکستان خواهد بود به طور رسمی ثبت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی