Kanye غرب ادعا می کند او سعی کردم به طلاق کیم کارداشیان, متهم و در قانون ‘کریس جونگ سازمان ملل متحد’ از سفید برتری

اتهام آمریکا نامزد ریاست جمهوری Kanye West نوشته شده است و در عین حال یکی دیگر از بی ربط diatribe در توییتر که در آن گفته شده است اقدام به طلاق همسر کیم کارداشیان برای دو سال گذشته است.

در آخرین کوتاه tweetstorm غرب مدعی او بوده است در تلاش برای طلاق همسرش کیم کارداشیان برای دو سال گذشته و پس از او ملاقات رپ Meek Mill در یک اتاق هتل در ولدرف گفته او “خارج از خط” برای دیدار با سرگرم کننده “به بحث در مورد اصلاحات در زندان.”

او همچنین متهم به او و مادرش, Kris Jenner – چه کسی به او لقب “کریس جونگ سازمان ملل متحد” – سفید برتری پس از آنها “تلاش برای پرواز با دو پزشک” به غرب متعهد به بیمارستان. در سراسر عجیب و غریب و بیهوده گویی رپر با اشاره به خود را به عنوان “رئیس جمهور آینده.”

به سرعت حذف رگبار گلوله توییتهایی آخرین مشخصات بالا حادثه از آنجایی که غرب خود را اعلام کرد انتخابات ریاست جمهوری در جولای 4, افزایش نگرانی در میان برخی از محله های که سلامت روانی ممکن است رو به وخامت – هر چند برخی دیگر بر این باورند آن است که صرفا یک شیرین کاری تبلیغاتی جلوتر از آلبوم آینده آزاد کند.

“من آن را به عنوان زمان مناسب با رها از آلبوم جدید. هیچ یک از این تصادفی; او صرفا نیاز به صحبت در مورد در بدترین راه” مدیر اجرایی RLM روابط عمومی ریچارد Laermer گفته فاکس نیوز.

غرب, 43, برگزار شد, اولین رالی در کارولینای جنوبی روز یکشنبه که در طی آن او ساخته شده بیشتر آتش زا ادعا آشکار است که او و Kardashian در نظر گرفته شده بود سقط اولین فرزند خود را با هم شمال.

او پس از سوال تعویق انداختن اجرا خود را تا سال 2024 درخواست خود را 30 میلیون پیروان اگر “همه مردم سیاه و سفید قرار است به رای بایدن?”

او گزارش شده است که پر از سوراخ در مزرعه خود در ایالت وایومینگ برای آینده قابل پیش بینی جلوتر از آلبوم راه اندازی روز جمعه. وضعیت او پیشنهاد ریاست جمهوری هنوز مشخص نیست.

همچنین در rt.com Kanye West خيره كننده طرفداران مرموز توییتهایی گفت: کیم کارداشیان ‘تلاش برای قفل کردن من با پزشکان… درست مثل ‘نلسون ماندلا’?

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید