المپیک BMX مدعی کای Sakakibara باقی مانده بود در پزشکی ناشی از کما پس از متحمل شدید و آسیب به سر در یک مسابقه در تعطیلات آخر هفته.

Sakakibara به تصادف رخ داده در باز کردن گرما از جام جهانی رویداد در Bathurst در روز شنبه. او درمان سرپایی توسط امدادگران و سپس airlifted به نزدیکی کانبرا بیمارستان جایی که او تحت عمل جراحی قرار گرفتند و قرار داده شد, در پزشکی ناشی از کما.

انتظار می رود که او را همچنان در کما به صورت دو هفته آینده.

“کای درگیر شد جدی در یک مسابقه حادثه در روز شنبه در فدراسیون بین المللی دوچرخه سواری BMX جام جهانی رویداد در Bathurst,” گفت: یک بیانیه از Sakakibara خانواده.

“پزشکان و پزشک بودند در سایت و قادر به مدیریت این وضعیت و ارائه پشتیبانی برای کمک به تنفس خود را. آنها تسکین یافته کای و او airlifted توسط هلیکوپتر به کانبرا بیمارستان که در آن او قرار داده شده بود در بخش مراقبت ويژه (Intensive Care Unit).

همچنین در rt.com تماشا کنید: مرد باعث قتل عام در تور کرواسی پس از شارژ بر روی آهنگ و پایین آوردن سواران

“کای دچار آسیب شدید سر که نیاز به حل و فصل قبل از ما باید دقیق تر درک از خود را پیش بینی. یک عملیات در صبح روز یکشنبه رها برخی از فشار بر روی مغز او قرار داده شده در پزشکی ناشی از کما برای کمک به بدن خود را شل کنید.

“کای وضعیت توضیح داده شده است به عنوان بحرانی اما با ثبات او در دست خوب است و تحت نظارت 24 ساعته. ما در انتظار او خواهد ماند در پزشکی کما برای دو هفته یا بیشتر.”

هر دو Sakakibara و سایا شدند مخفیگاه آنان را برای ستاره شدن در توکیو بازی های المپیک بعد از این سال با جفت مجموعه به بازگشت به کشور جایی که آنها صرف مقدار زیادی از سال های اولیه خود را.

در حال حاضر کای رویاهای متوقف شده اند به عنوان خانواده تظاهرات در سراسر امید او می تواند به بهبودی کامل را از صدمات است.

همچنین در rt.com دیده بان: از دست سگ باعث هرج و مرج به عنوان آن می رود در اجرا در بلژیک مسابقه دوچرخه سواری (ویدئو)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی