‘Kai انتظار’: چلسی حرکت گام نزدیک تر به Havertz مقابله با عنوان “مذاکرات در جریان است’ بیش آلمانی نابغه

آلمانی نابغه کای Havertz به نظر می رسد یک گام نزدیک تر به تکمیل خود را مطرح حرکت به لیگ برتر کنار چلسی به عنوان Blues باز مذاکرات با بایر لورکوزن برای یک حرکت است که می تواند شکستن باشگاه لندن انتقال رکورد.

Havertz, 21, شده مرتبط با تبدیل شدن به قطعه بعدی در آبراموویچ را Stamford Bridge انتقال انقلاب پس از این باشگاه در حال حاضر امن خدمات Havertz’, آلمانی, بین المللی همکار تیمو ورنر و درهم شعبده باز Hakim Ziyech پیش از فصل آینده, اما از آن است که آلمان wunderkind Havertz کرده که در مقایسه با زین الدین زیدان و Michael Ballack – که می تواند تاج جواهر در فرانک لمپارد را دوباره جوان تیم چلسی.

همچنین در rt.com چلسی مهر لیگ قهرمانان با آخرین روز پیروزی در برابر گرگ ها در افزایش عمده آبراموویچ بازسازی برنامه

بلوز امن راهیابی به فصل آینده لیگ برتر در روز یکشنبه با یک 2-0 صفحه اصلی برنده شدن در مقابل گرگ با لمپارد اعتراف پس از آن که پتانسیل مالی ثروت باد آورده از رقابت در اروپا رقابت های باشگاه می تواند کمک به صندوق بیشتر حرکت تهاجمی در بازار نقل و انتقالات به عنوان آبراموویچ توطئه به شکاف بین طرف او و کسانی که در آبی نیمی از منچستر و قرمز نیمی از لیورپول.

چلسی اخیر ممنوعیت انتقال و همچنین معاملات پر سود به فروش ادن هازارد و مونتویا را ترک باشگاه های مالی مازاد در پیش از فصل آینده. معاملات برای ورنر و Ziyech نشان می دهد که این باشگاه علاقه مند به سرمایه گذاری به شدت در بازی خود را, کارکنان, همه در حالی که با بهره گیری از انتقال بازار است که تحت تاثیر coronavirus بحران است.

با توجه به احترام ایتالیایی انتقال گورو Fabrizio رومانو چلسی آمار گاز در حرکت برای Havertz پس از تامین امنیت صلاحیت لیگ قهرمانان. او گزارش می دهد که بحث در مورد انتقال را آغاز کرده اند که بین چلسی و لورکوزن و Havertz در حال حاضر توافق کردند که به مدت پنج سال قرارداد با این باشگاه است.

این قابل درک است که چلسی ارائه داده اند در اطراف €80 میلیون ($94 million) اما لورکوزن تصور می شود برگزاری برای بیشتر برای خود پرسود ترین استعداد.

هر دو تیم بایرن مونیخ و رئال مادرید شناخته شده خواستگاران برای Havertz اما قابل درک نیست که دنبال یک معامله برای ستاره با توجه به محدود انتقال وجوه که آسیب دیده اند و از دست دادن درآمد از داشتن هواداران داخل استادیوم در میان سایر دلایل. این برگ چلسی به عنوان تنها باشگاه viably در بازار برای Havertz یک نسل استعداد که استعداد و مکر خواهد نور تا هر تیم در فوتبال جهان.

در واقع Havertz’ ورود ممکن است باعث شود برخی از تحولات در استمفورد بریج. او قادر به بازی در هر نقطه در سراسر خط مقدم یا در هافبک موقعیت چلسی در حال حاضر به خوبی مواجه نگردند ، آن را سخت به تصور کنید که چگونه Havertz را کاهش نمی دهد دقیقه در دسترس به چلسی آکادمی ستاره مانند ماسون کوه کلوم Hudson-Odoi و روبن لوفتوس-گونه اما حقیقت این است که Havertz پتانسیل به مشروع یکی از بهترین بازیکنان جهان بدان معنی است که چلسی علاقه مند خواهد بود برای کشیدن ماشه اگر آنها می توانند این معامله بیش از خط.

البته چند مسائل بیشتر باقی می ماند در باشگاه – که مهمترین آنها در دفاع و یک حرکت برای کای Havertz قطعا نمی خواهد آنها را به آدرس. دروازه بان Kepa Arrizabalaga (که گران ترین ‘حافظ در جهان به یاد داشته باشید) کاهش یافته است از نفع تحت لمپارد پس از یک رشته از قیافه اجرای برنامه. چلسی مرتبط شده اند با یک حرکت برای اتلتیکو مادرید Jan Oblak اما این که مجموعه این باشگاه در شمال $100 میلیون.

مرکزی دفاع چپ و پشت نیز نیاز به ارتقاء اما لمپارد ممکن است محتوا و پا زدن است که می تواند به پایین جاده کمی بیشتر اگر آن را به معنی یک نسل استعداد مانند Havertz می تواند اضافه شده به تیم ملی خود را. لمپارد شناخته شده است به مانند لستر سیتی fullback بن Chilwell اما باشگاه لیگ برتر به احتمال زیاد به درخواست برای انتقال هزینه بیش از $70 میلیون.

دو کمتر از گران قیمت استخدام به خوبی می تواند Ajax جفت Andre Onana و نیکولاس Tagliafico که می تواند در دسترس برای کسری از هزینه Oblak و Chilwell.

همچنین در rt.com رومن آبراموویچ چراغ سبز بزرگ-پول حرکت برای نابغه کای Havertz با عنوان توطئه چلسی تجدید حیات

این مسائل را می توان کمی بیشتر به پنجره ، آخرین بار چلسی امن یک بازیکن از Havertz’ استعداد بود که ادن هازارد نشان داد او را به پیوستن به چلسی در سال 2012. او انقلابی این تیم تبدیل شد و یکی از این باشگاه تمام وقت استخدام بهترین زمان کار خود را در لندن به پایان رسید.

کای Havertz می توانید همین کار را – اما چلسی را مجبور به شکستن بانک به آن را ممکن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی