یوونتوس در پاسخ به ادعای پائولو Dybala دوم بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus

یوونتوس را رد کرد و ادعا می کند که آرژانتین رو به جلو پائولو Dybala دارای آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان کل تیم ملی در ایتالیایی غول های باقی مانده خود در انزوا پس از مدافع Daniele Rugani قرارداد این بیماری است.

یوونتوس در حال حاضر 121 نفر در انزوا – از جمله اولین ستاره های تیم از جمله کریستیانو رونالدو – پس از آن پدید آمده در این هفته که Rugani, 25, تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

یوونتوس پلیر و رونالدو هم تیمی دانیل Rugani تست مثبت برای coronavirus

شایعات در گردش اند که آرژانتین آس Dybala, 26 تبدیل به دومین Juve بازیکن به قرارداد بیماری – هر چند یوونتوس کارفرمایان در حال حاضر “قاطعانه رد” کسانی که ادعا می کند با توجه به ANSA ایتالیا آژانس خبری.

Dybala خود را بعد از آن زمان به رسانه های اجتماعی برای اطمینان طرفداران او بود.

“سلام به همه من می خواستم برای تایید است که من به خوبی و داوطلبانه در انزوا. با تشکر از همه شما برای پیام ها و من امیدوارم که شما خوب,” ستاره توییتی اضافه کردن یک #NoFakeNews برچسب.

Dybala همراه با کل Juve تیم ملی باقی خواهد ماند و در خود انزوا برای توصیه دوره دو هفته ای در حالی که سری آ ایتالیا شده است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل آوریل 3.

رونالدو در حال حاضر در صفحه اصلی در پرتغال پس از بازدید از مادرش که به تازگی دچار سکته مغزی. او در آنجا باقی خواهد ماند در قرنطینه قبل از بازگشت به ایتالیا با توجه به گزارش.

همچنین در rt.com کریستیانو رونالدو قرنطینه در پرتغال پس از یوونتوس تیمی Rugani تست مثبت برای coronavirus

ایتالیا کشور بدترین تحت تاثیر Covid-19 شیوع خارج از چین بوده است و دیده می شود بیش از 15,000 موارد و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de