“عدالت برای جانی دپ’: طرفداران دفاع از فیلم استار در توییتر پس از همسر سابق Amber Heard به ظاهر اقرار به سوء استفاده در نوار

طرفداران ستاره فیلم جانی دپ را خواستار بت خود را نام پاک شود و پس از همسر سابق خود Amber Heard ظاهرا بستری برای ضربه زدن و پرتاب اشیاء در او در به بیرون درز نوار صوتی. شنیده شده است متهم دپ سوء استفاده های داخلی.

در یک صدا اعتراف به بیرون درز ایمیل روزانه شنیده اذعان به ضربه دپ با تابه گلدان و گلدان. گفتگو صورت گرفت در طول یک جلسه درمان در سال 2015 به عنوان بلوغ ژاپنی, قدیمی جفت اقدام به صرفه جویی در خود را پر سر و صدا ازدواج.

“من متاسفم که من نمی, آه, آه, آمار شما در سراسر چهره مناسب با کف دست زدن اما من ضربه زدن به شما نبود مهر شما. کودک شما نمی پانچ” شنیده می شود می گوید دپ تلاش برای توضیح خشونت فوران شب قبل از.

همچنین در rt.com است کیانو ریوز به دلیل خودداری از تماس افراد در عکس ها به دلیل #MeToo? باید ما نیز هست ؟

در طول دو ساعت مکالمه شنیده می شود – یک مدافع حقوق زنان و خشونت خانگی بازماندگان — می گوید دپ به “رشد f*ck up” و “فقط به خاطر من پرتاب گلدان و تابه معنا نیست که شما نمی آیند و دست کشیدن در درب من.”

دپ بازگو حداقل سه فیزیکی دعوا در ماه قبل و می گوید شنیده است که اگر خشونت ها ادامه می دهد “ما باید جدا از یکدیگر…به طوری که ما نمی f*cking کشتن یکدیگر و یا f*cking بدتر, شما می دانید, f*cking واقعا کشتن یکدیگر و یا f*cking شکستن و یا هر چیز دیگری.”

پس از مسخره کردن دپ برای خروج از خانه خود را هنگامی که به چند دلیل شکست شنیده می گوید ‘دزدان دریایی کارائیب’ بازیگر “من نمی توانم به شما قول می دهم نمی شوم فیزیکی دوباره. خدا من f*cking گاهی اوقات من دیوانه من آن را از دست بدهند.”

دپ و شنیده ازدواج بود مسائل هالیوود کلیشه. Wedded در سال 2015 از جفت جدا شده و یک سال بعد با شنیده اخذ سفارش محدود همراه با یک طلاق است. اگر جفت نهایی خود را با تقسیم در یک بیانیه مشترک اعلام “هرگز وجود هر گونه قصد فیزیکی یا عاطفی آسیب” به acrimony ادامه داد: با شنیده سرودن واشنگتن پست op-ed در سال 2018 با شرح تجربه خود به عنوان یک قربانی خشونت خانگی.

همچنین در rt.com اینترنت از دست می دهد ذهن خود را بیش از ‘نژادپرستانه’ عطر دیور آگهی های جانی دپ و بومی آمریکایی رقصنده

هر چند دپ به صراحت نام در این قطعه او پس از شکایت شنیده افترا با $50 میلیون مورد به تعویق افتاد تا این اوت. هر دو شنیده و دپ را در پرونده اتهامات از هر یک از دیگر قرار است به عنوان بخشی از پرونده از جمله عکس های گرافیکی از کاهش کبودی و شنیده در مورد مو ظاهرا پاره پاره از سر او.

برای طرفداران دپ نوار توجیه بت خود را. هشتگ “JusticeForJohnnyDepp’ trended در توییتر در روز شنبه به عنوان حامیان لنت دپ همدردی خود را. “من امیدوارم که کسانی که فورا به عهده گرفت جانی دپ گناه بود و نظرات عمومی به آن اثر احساس نسبتا گه در مورد تمام این در حال حاضر,” , انگلیسی, کمدین Jonathan پای توییتی.

قبل از آن به تعویق افتاد که افترا محاکمه شد و با توجه به جریان در روز دوشنبه. زمان صوتی نشت نشان می دهد که آن را نازل دپ تیم به نوسان افکار عمومی پیش از محاکمه.

دپ وکیل آدم Waldman گفت: Daily Mail که “این نوار حاوی Amber Heard سرد شدن اعترافات خشونت بیشتر افشا و نابود کردن او سوء استفاده و جعل.” در همین حال یک سخنگوی شنیده توصیف نشت به عنوان “چیزی بیش از آخرین misogynistic تلاش در قربانی-سرزنش.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی