عدالت Dept خطاب به شهروندان آمریکایی تنها قضات می تواند تعلیق قانون اساسی خود حقوق در طول coronavirus اپیدمی

وزارت دادگستری ایالات متحده اطمینان آمریکایی ها freaked با یک درخواست به کنگره قدرت نامحدود بازداشت بدون محاکمه توسط, توضیح داد که تنها قضات — نه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — خواهد بود قادر به استفاده از آن.

DOJ سخنگوی Kerri Kupec تاسف “سردرگمی” ناشی از سیاسی گزارش منتشر شده روز شنبه آشکار است که این گروه تا به حال بی سر و صدا به دنبال بی سابقه ای اضطراری قدرت از کنگره به حالت تعلیق نرمال قانونی رسیدگی به طور موثر اجازه می دهد آن را به زندانی آمریکایی به طور نامحدود و بدون محاکمه تا coronavirus اضطراری است.

در بیانیه ای در روز دوشنبه Kupec با صبر و حوصله توضیح داد که تنها قضات — به جای کاخ سفید — می خواهم که این نگران کننده قدرت های جدید.

“این مقررات طراحی شده برای توانمند سازی دادگاه برای اطمینان از عادلانه و موثر در اجرای عدالت” Kupec در بیانیه ای گفت:, ارسال شده از طریق توییتر و توضیح داد که این پیشنهاد بحث برانگیز “اعطا قدرت بر قضات است. آن مشورت نیست جدید قدرت بر قوه مجریه.”

در حالی که روشن است که غیر منتخب و غیر قابل توصیف قضات به دنبال قدرت محروم آمریکایی ها از حقوق اساسی “به دلیل کروناویروس” ممکن است به نظر نمی رسد به خصوص اطمینان بخش Kupec اصرار داشت که همه چیز را به بالای هیئت مدیره حتی لازم “برای کمک به فدرال قضات بیشتر به طور مداوم مدیریت این موارد در مناطق خود و برای حفاظت از منافع عدالت در طول این ملی اضطراری است.”

او توضیح داد که “قضات” در حال حاضر “موجود قدرت” به گسترش اساسنامه محدودیت ها و دیگر مهلت قانونی تحت بهداشت عمومی اورژانس اشاره به این که قضات در حال حاضر تصویب این تغییرات و این درخواست به کنگره صرفا تلاش برای استانداردسازی سیستم در سراسر کشور است.

همچنین در rt.com من یک آمریکایی قانون اساسی وکیل – و من دولت ما با استفاده از Covid-19 به دور ما حقوق اساسی

“جنایتکاران نمی باید قادر به جلوگیری از عدالت به دلیل بهداشت عمومی اورژانس” Kupec ادامه داد.

در چندین حوزه های قضایی با این حال آنها در حال حاضر. فیلادلفیا کمیسر پلیس که از قضا نام دانیل یاغی هفته گذشته اعلام کرد که گروه دیگر خواهد بود و در دستگیری مردم برای مبارزه با مواد مخدر جرائم خرده فروشی سرقت و دزدی و خرابکاری و فحشا — در میان چیزهای دیگر. دیگر شهرهای بزرگ از جمله نیویورک و سان فرانسیسکو را تصویب سیاست های مشابه در طول بیماری همه گیر. سایر حوزه های قضایی را منتشر کرده اند سطح پایین مجرم با استناد به زندان ازدحام بیش از حد و خطر ابتلا به کروناویروس كردن پشت میله های زندان.

آزادی های مدنی فعالان به نام اقدامات شرح داده شده در سیاسی, گزارش و دفاع Kupec “وحشتناک.” اشاره به این که آن را نه تنها اعمال می شود به کسانی که متهم به جرم و جنایت نورمن ریمر از انجمن ملی دفاع جنایی وکیل گفت: خروجی است که “شما می تواند بازداشت و هرگز در برابر یک قاضی تا زمانی که آنها تصمیم می گیرید که اورژانس و یا نافرمانی مدنی است.”

این چیزی است که باید اتفاق نمی افتد در یک دموکراسی…به خصوص در زمان های اضطراری ما باید بسیار مراقب باشید در مورد اعطای قدرت های جدید به دولت است.

در ضمن کسانی که ممکن است آسان خواب مؤمن تهمت فاقد توانایی به طور نامحدود در بازداشت آمریکایی ها باید آگاه باشند که سلف خود, باراک اوباما امضا و به قانون ارائه اجازه می دهد قوه مجریه به طور نامحدود بازداشت شهروندان آمریکایی بدون اتهام یا محاکمه در سال 2011 به عنوان بخشی از که سال دفاع ملی مجوز عمل می کنند. مسلما این امر تنها به آمریکایی ها “تصور می شود وابسته به القاعده یا سازمان های مرتبط” اما سابقه تعیین شده است. مانند بسیاری از دیگر گذشته شرایط اضطراری آن را هرگز لغو معنی تهمت هنوز هم می توانید آن را در هر زمان.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im