آتش بس بین نیروهای آمریکایی و طالبان در افغانستان می تواند در نتیجه نیروهای آمریکایی در نهایت خروج از کشور وجود دارد اما منافع قدرتمند است که می خواهند جنگ را ادامه سابق ویرجینیا سناتور ریچارد سیاه گفت RT.

هفته آتش بس توافق بین دو دشمنان به نظر می رسد برگزاری و می تواند راه را برای مذاکرات بیشتر است که می تواند منجر به خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان – برخی از 20 سال پس از تهاجم ایالات متحده در اکتبر 2001. اما خروج از کشور به مراتب راحت تر از واشنگتن باعث می شود آن را به نظر می رسد سیاه و بازنشسته مجلس دولت و جانباز گفت: RT America ریک سانچز.

آنها بحث در مورد چگونه آن را بسیار دشوار است برای گرفتن [از افغانستان]. بهترین راه برای به دست آوردن است به ترک. شما فقط ترک.

با توجه به سیاه و افغانستان به عنوان یک مثال از اینکه چگونه ما در سیاست خارجی به ندرت تغییرات حتی در زمانی که دولت را کمر در واشنگتن است. پدیده ای است که در نتیجه از منافع قدرتمند کار در پشت صحنه, بازنشسته مجلس استدلال کرد.

نگاه اوباما به او جایزه نوبل و رفت به خونین ترین رئیس جمهور پس از جورج بوش و… وجود دارد یک حالت عمیق و در واقع کنترل آنچه که رئیس جمهور انجام دهد.

او اشاره کرد که با وجود زیاد خون و گنج ریخته کمی وجود دارد که نشان می دهد برای حمله آمریکا در افغانستان و دیگر کشورها که انتخاب شدند برای نظامی ‘مداخلات.’

“من فکر نمی کنم شما می توانید شناسایی هر چیز خاص است که ما انجام داده ایم که در آن ما می توانید می گویند:” این یک دستاورد واقعی این واقعا به ارمغان آورد در مورد تغییر برای بهتر در برخی از راه,'” سیاه استدلال کرد.

سازمان دیده بان مصاحبه کامل در زیر:

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im