‘فقط نفرت” و “پرهیاهو و غیر قانونی’: فعالان انفجار جدید DHS دستورالعمل IF انکار برنامه های کاربردی جدید و محدود کردن پسوند

جدید وزارت امنیت داخلی دستورالعمل در اجرای DACA یک بحث برانگیز اوباما-عصر اجرایی سیاست های مهاجران غیر قانونی را به ما به عنوان فرزندان را دموکرات و عفو فعالان گریه ناپاک.

همه جدید DACA برنامه رد خواهد شد همراه با جدید و در حال بررسی درخواست ها برای سفر به اسناد موجود IF دریافت کنندگان داده خواهد شد و یک سال و الحاقات از وضعیت خود اقدام DHS رئیس چاد گرگ گفت: در تفاهم نامه عمومی در روز سه شنبه. اقدام معوق برای ورود دوران کودکی است که سال 2012 اجرایی برنامه که سپر گیرندگان از اخراج از ایالات متحده است.

دستورالعمل جدید در کنار هم قرار شد از نگرانی در میان چیزهای دیگر است که وجود یک برنامه مثل این “ممکن است ارسال پیام های مخلوط” در مورد DHS همواره اجرای قوانین مهاجرت و تشویق مردم به مهاجرت غیر قانونی به آمریکا “دلیلی به خطر انداختن کودکان” گرگ نوشت.

اریکا Andiola یک IF گیرنده که توصیه بهداشت ، برنی ساندرز در طول مبارزات انتخاباتی خود را برای نامزدی ریاست جمهوری حزب دموکرات اختلاف نظر داشتند. وجود دارد “مطلقا هیچ دلیلی” برای گرگ تغییرات او اعلام کرد, اضافه کردن آنها با انگیزه تنها با “نفرت است.”

“ظلم و ستم است نقطه” Andiola توییتی.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا chimed در با اعلام DHS دستورالعمل “آشکارا غیر قانونی” و خواستار آن است که آژانس باید قبول هر دو جدید DACA برنامه های کاربردی و تمدید وضعیت فعلی دو سال به عنوان مرسوم است.

“هر چیزی کمتر است در مخالفت دیوان عالی کشور”با آیتالله سیستانی اصرار داشت.

ماه گذشته رئیس دادگستری جان رابرتز طرفه با چهار لیبرال قضات در حکم آن است که تصمیم به لغو 2012 برنامه ای به اندازه کافی توضیح داده شده در زیر مراحل اداری عمل می کنند.

دادگاه اذعان DHS و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودگردان تحت قانون اساسی به اصلاح یا لغو این برنامه که تاسیس شد توسط یک فرمان اجرایی رئیس جمهور, باراک اوباما, به جای یک قانون در کنگره است. این است که در انعکاس گرگ یادداشت که طرفها 2017 و 2018 اسناد به پایان رسید که تا قبل از SCOTUS و تشریح اجرای اقدامات در انتظار تصمیم نهایی در DACA.

همچنین در rt.com دیوان عالی در حمایت از ‘خیال’ می گوید تهمت نمی تواند end IF بدون توجیه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال کرد که او حق دارد به لغو IF آن را به عنوان یک مدیر اجرایی برنامه که غصب قدرت از کنگره است. او رفته است تا آنجا که به پیشنهاد عفو به DACA گیرندگان به عنوان یک شهروند اصلاح قوانین مهاجرت. بحث در این شکست در ژانویه 2018 زمانی که دموکرات ها راه می رفت پس از یک قاضی فدرال تصمیم به نفع فعالان به دنبال جلوگیری از DHS از rescinding DACA.

دموکراتها پیشنهاد به نام رویای عمل می دهد کودکان به ارمغان آورد به ما به طور غیر قانونی از یک مسیر به شهروندی و اجازه می دهد تا خانواده خود را برای تبدیل شدن به قانونی شهروندان نیز هست.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی