فقط انصراف از فصل’: MLB چهره تمدید تلفنی به هیچ کس فصل 15 Miami Marlins بازیکنان تست مثبت برای COVID-19

لیگ اصلی بیس بال است که رو به افزایش تماس در نظر گرفتن لغو آن فصل پس از تقریبا نیمی از Miami Marlins’ بازی تیم ملی تایید شد که آزمایش مثبت برای coronavirus فقط روز به کمپین جدید.

بر خلاف برنامه ریزی شده اقدامات در دست انجام در NHL و NBA که در آن یک قرنطینه “حباب” برقرار شده است برای کمک به محافظت از سلامت پخش چنین شیوه های انجام شده توسط MLB پیش از شروع با تاخیر از سال 2020 فصل است.

در حال حاضر مقامات لیگ در حال دست و پنجه نرم کردن با دقیقا چگونه برای ادامه فصل است که به سرعت در حال توسعه را به بدترین سناریو برای این ورزش است.

شده است وجود دارد یک جریان ثابت از اخبار بد در طول چند روز گذشته ابتدا با اتباع واشنگتن چپ-صحرا نورد – و یکی از بزرگترین نامها – ژوئن صوت آزمایش مثبت برای این ویروس و مجبور بودن به دست تیم خود را در بازی افتتاحیه.

همچنین در rt.com شیوع کروناویروس بازدید پنج فیلادلفیا فیلیز بازیکنان پیش از لیگ اصلی بیس بال را راه اندازی مجدد

آن را نیز نشان داد که چند بازیکن از Miami Marlins نیز آزمایش مثبت در نهایت منجر به تعویق افتادن افتتاح خود بازی اصلی با بالتیمور.

در حال حاضر روز پی در پی نشان داده اند بیشتر مثبت آزمایش کرده اند و در میامی تیم با مجموع تعداد تست مثبت رسیدن به 15 برابر میدانند به حدود 50 درصد به کارکنان نشان دادن هر دو virality از بیماری و نقاط کور در ورزش ایمنی ساختار.

دو Marlins مربیان نیز تایید به حمل ویروس.

فیلادلفیا فیلیز تقریبا قطعا به اشتراک گذاشته یک میدان با بازیکنان آلوده هنگامی که آنها بازی برابر Marlins هفته گذشته که منجر به حدس و گمان است که تیم خود را در حال حاضر در معرض خطر مشابه شیوع در حالی که نیویورک یانکیز برگزار خواهد شد نگرانی های مشابه پس از به اشتراک گذاری یک منطقه در حال تغییر با میامی طرف. چند فیلیز بازیکنان نیز آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه گذشته.

جریان از اخبار منفی منجر به تماس های مکرر برای فصل به اوراق با چند تحلیلگران و گفت که اقدامات احتیاطی ابدا به اندازه کافی قوی حاوی ویروس است که باقی می ماند شایع در ایالات متحده است.

اما از روز شنبه لیگ مقامات درک به فشار رو به جلو با فصل به عنوان برنامه ریزی شده پس از صاحبان تیم و کمیسر راب مانفرد برگزار شد که در آن آنها تصمیم گرفتند به مکث و یا لغو شود.

این موضع است که به احتمال زیاد به ناراحتی برخی از جناح های MLB بازیکنان به خصوص با توجه به سیل اخیر از بازیکنان NFL که تصمیم گرفتند برای صرفنظر کردن میلیون ها دلار از تصمیم به نشستن فوتبال آمریکایی فصل با توجه به شروع در اواسط ماه سپتامبر.

این سیل از COVID-19 حادثه در بیس بال ساختار می آید خشن در مقایسه با فقدان نسبی مشابه اختلال در بسکتبال و هاکی روی یخ با هر دو از کسانی که لیگ ملی مجموعه ای برای شروع در روزهای آینده.

با بیش از یک ماه تا NFL kick-off, این می تواند تمام شواهد و مدارک آنها نیاز به تلاش برای اتخاذ بسیار محدود اما ظاهرا موثر قرنطینه “حباب” سناریو.

همچنین در rt.com چند وقت سوپر باول برنده اصلا كار هایتاور در میان چندین پرستان به انتخاب کردن از آینده NFL season با توجه به COVID-19 نگرانی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی