فقط یک سوال از زمانی که”: CDC هشدار آمریکایی ها coronavirus ممکن است باعث ‘شدید’ اختلال در زندگی روزمره

گسترش COVID-19 کروناویروس در آمریکا مسئله ای نیست که آیا, اما, وقتی که, و آمریکایی ها نیاز به آماده شدن برای زندگی خود را برای مختل یک مقام ارشد در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) هشدار داد.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور را مجبور شدید بیماری” دکتر نانسی r. schultze ، رئیس CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز سه شنبه.

“ما در حال درخواست از آمریکا برای آماده شدن برای انتظار است که این ممکن است بد,” او اضافه شده است.

اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد.

آمریکایی ها نیاز به آماده برای مدارس و محل های کار بسته و حتی انتخابی پزشکی, روش های به تاخیر افتاد, به عنوان ما سیستم بهداشت و درمان رمپ تا تلاش برای مهار و کنترل گسترش ویروس در هفته های آینده.

همچنین در rt.com ما اقتصاد غول پیکر حباب & coronavirus می تواند پین پیتر شیف می گوید رونق مجسمه نیم تنه

CDC عامل “را به عنوان اگر ما می رویم به دیدن جامعه گسترش در کوتاه مدت” r. schultze ، گفت:. تا کنون CDC آزمایش قرار گرفته است و در مجموع 426 مردم در بر داشت و 14 مورد از COVID-19 دوازده که مسافران بازگشت از چین و دو به انتقال مستقیم.

دولت آمریکا در حال اجرای یک “مهاجم مهار استراتژی” و سازماندهی گسترده مشاوره های مسافرتی اما این کار سخت تر خواهد شد به عنوان ویروس در کشور فراتر از چین است.

همچنین در rt.com اروپایی مرزهای باز باقی می ماند, به عنوان, ایتالیایی, شیوع کروناویروس کشته شدن 11 & آلوده صدها نفر

R. schultze ، توضیح داد که COVID-19 انجام شده است دو نفر از سه معیار برای تبدیل شدن به عنوان یک بیماری همه گیر باعث بیماری که منجر به مرگ و پایدار انتقال مستقیم — و “نزدیک تر” را به یک سوم در سراسر جهان گسترش یافته است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) بوده و تمایلی به برچسب کروناویروس یک بیماری همه گیر آن را “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” به جای.

پس از آن برای اولین بار به نظر می رسد در ووهان در پایان ماه نوامبر coronavirus گسترش یافته است به حدود 30 کشور آلوده کردن بیش از 80,000 نفر و کشته شدن بیش از 2600 — اکثر آنها در چین است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im