Jussie Smollett, تحت تعقیب در شیکاگو در چندین فقره در رابطه با 2019 اتهام جعل حمله

بازیگر Jussie Smollett, شده و تحت تعقیب در چند فقره ناشی از او را به دروغ مدعی بود قربانی یک نژادپرست و ضد همجنس حمله. او قبلا تحت تعقیب بیش از جعل اما اتهامات عنوان شده بود کاهش یافته است.

از اتهامات عنوان شده علیه سابق “امپراتوری” بازیگر واصل شد ویژه دادستان دن وب و تایید شده توسط آشپز منشی شهرستان در روز سه شنبه. بازیگر مجرم شناخته شد در شش فقره از جمله رفتار آشوبگرانه.

“کوک کانتی هیئت منصفه بازگشت شش-تعداد کیفرخواست شارژ Jussie Smollett با ساخت چهار جداگانه گزارش نادرست به پلیس شیکاگو گروه افسران مربوط به غلط ادعا می کند که او قربانی یک جنایت نفرت دانستن است که او قربانی یک جنایت” دفتر گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

بیشتر بخوانید: پلیس انتشار bodycam فیلم از بازیگر Jussie Smollett در طناب دار پس از ‘حمله’ (تصویری)

خوار سرگرم متهم شده بود در 16 جنایی فقره در ماه فوریه گذشته پس از او متهم شده بود در مرحله یک جنایت نفرت خود را در خارج از آپارتمان خود را در شیکاگو که در آن او ادعا کرد دو مرد در ماسک اسکی حمله او گره زدن یک طناب دار به دور گردن خود را به عنوان آنها پرتاب نژادی و ضد همجنس تهمت. در حالی که این اتهامات را به طور ناگهانی کاهش یافته است, یک ماه بعد یک ویژه دادستان منصوب شد و در ماه اوت به ادامه به دنبال این مورد.

او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در فوریه 24.

جزئیات به دنبال

همچنین در rt.com ‘تحقیر و زجر”: Jussie Smollett, شکایت شیکاگو پس از faking جرم و جنایت نفرت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی