هیات داوران در Weinstein مورد قاضی می پرسد اگر آن را می تواند در دو فقره – گفت: برای ادامه کار’

هیئت داوران در این Harvey Weinstein مورد خواسته است که آیا آنها می تواند بازگشت آویزان حکم در دو فقره درنده تجاوز جنسی اگر آنها بنا به گزارش رسیده یک اجماع در دیگر اتهامات عنوان شده علیه مغول.

هیئت منصفه است که ظاهرا در تضاد با توجه به دو درنده تجاوز جنسی تعداد مورد اتهام قربانی Annabella Sciorra. آنها به اتفاق آرا در خصوص موارد جسیکا مان و میریام Haleyi که شامل یک تعداد از درجه سوم تجاوز به عنف و یک تعداد از یک جنایتکار جنسی عمل می کنند هر چند آن حکم شده اند ساخته شده است.

اتهام درنده تجاوز جنسی هستند جدی در این مورد به طور بالقوه حامل یک جمله زندگی است. قاضی جیمز برک گفت: هیئت منصفه برای حفظ تعمق تا زمانی که آنها تا به حال به توافق پس از مشاوره با وکلا از تعقیب و دفاع.

در حالی که Weinstein وکلا بودند حاضر به قبول بخشی از حکم دادستان بود و برک طرفه با آنها.

Weinstein محاکمه شده است در جریان بیش از یک ماه است. Sciorra بود که اولین بار سه زن به شهادت و داوران آغاز شد و روز جمعه مجموعه مقالات با گوش دادن به دوباره خواندن از cross-examination قبل از بازگشت به مذاکرات که کشیده اند و به یک چهارم روز.

همچنین در rt.com به عنوان Weinstein حکم در می آید چه #MeToo ساخته?

حتی اگر دادند نه به اعدام محکوم شده در جدی ترین اتهام او هنوز هم می تواند پایان روز خود را در زندان است. تجاوز به عنف در درجه اول و جنایی عمل جنسی در درجه اول هر دو حمل یک جمله حداکثر 25 سال در حالی که تجاوز به عنف در درجه سوم حمل تا چهار سال است.

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی