سابق ایرلند شمالی وزیر جولیان اسمیت می گوید نخست وزیر بوریس جانسون خواندن و تایید توافق برای ترمیم Stormont.

Mr اسمیت اخراج شد در طول ترمیم کابینه در هفته گذشته.

این گمان وجود دارد او برداشته می شود زیرا PM احساس معامله موجود غیر قابل قبول عناصر مربوط به میراث ایرلند مشکلات است.

اما آقای اسمیت گفت: نخست وزیر “نیست ثبت نام کردن کلید دولت در مقابله بدون خواندن آن را برای اولین بار”.

متحدان اخراج وزیر گفت که “مطلق تلخه” به پیشنهاد آقای جانسون و 10 خیابان داونینگ شده بود نگه داشته اطلاع از جزئیات کامل از جدید دهه رویکرد جدید توافق.

توافق ترمیم قدرت های تفویض دولت در ایرلند شمالی پس از سه سال تعلیق.

این شامل یک تعهد به جلو را پیشنهاد میراث در 100 روز برش در سراسر برخی از نمایندگان مجلس محافظه کار بر این باورند که نیاز به پایان دادن به اصطلاح “مضطرب تعقیب” از جانبازان – تعهد موجود در این حزب در انتخابات عمومی مانیفست.

نوشتن در مجله تماشاگر آقای اسمیت گفت: “چهارشنبه شب بار گزارش من انتظار سرنوشت, نشان می دهد, دلیل برای ریز ریز کردن بود که خیابان داونینگ شده بود غافل از جزئیات کلیدی از معامله برای بازگرداندن Stormont.

“من سپاسگزار برای این فرصت را برای تایید به این روزنامه نگار که یک ساعت نمی ثبت نام کردن کلید دولت در مقابله بدون خواندن آن را برای اولین بار در کنار یک سرباز پیاده با استعداد PJ ماسک دستیاران.”

دومینیک کامینگز آقای جانسون مشاور ارشد به خبرنگاران گفت: پیش از تجدید سازمان که دربارهی انیمیشن سه نفر – PJ ماسک – را “انجام کار بیشتر از همه از آنها [وزرای کابینه] با هم قرار داده”.

Mr اسمیت پیشنهاد وجود دارد نشانه هایی از دولت جلوتر از تجدید سازمان است که وقت خود را در کابینه خواهد بود آینده به پایان برسد.

او گفت: تماشاگر: “من سوء ظن مطرح شد سه شنبه: نزدیک من حفاظت عذر خواهی کرد در مورد تعویض به یک Skoda دلیل اصلی ماشین در گاراژ; من یک خرابکاری مختصر در مورد آنچه اتفاق می افتد باید همه چیز به شدت برای من در تجدید سازمان و در نهایت من دیگر نمی تواند در رسیدن به این تیم بر روی تلفن معمولی با توجه به مشکلات باتری’.

“اخبار از خصوصی من دفتر تایید کرد که در واقع معجزات مورد نیاز خواهد بود به نوبه خود این بیمار چشم انداز در اطراف.

“پس از چند طرف نگاه یک منشی خصوصی به من گفت که او تا به حال کردم حرارت از طریق خدمات مدنی “خالص” است که من باید در 08:00 GMT در روز پنج شنبه.”

آقای اسمیت به جای سابق حزب محافظه کار رئیس براندون Lewis.

در زمان معامله آقای جانسون گفت: آن زده “تعادل” بین حمایت از جانبازان و قربانیان از مشکلات این شانس را به دنبال عدالت است.

اما PM همچنین گفت که نگه داشتن مانیفست خود وعده پایان دادن به “مضطرب” تعقیب سابق servicemen.

چرا جولیان اسمیت اخراج?

هیچ مقام رسمی این دلیل داده شد برای جایگزینی جولیان اسمیت اما او تبدیل به یکی از بسیاری از تلفات یک ترمیم کابینه در هفته گذشته پس از 204 روز در نقش.

این تصمیم تنها چند هفته پس از او سر می کرد با ایرلندی وزیر امور خارجه سیمون Coveney در تولید جدید دهه رویکرد جدید مقابله.

پیشینیان خود را جیمز Brokenshire و کارن بردلی ناموفق بوده است در تلاش خود را برای بازگرداندن تفویض دولت است.

قابل توجه دیگر نکات برجسته از روی لئامت دادن کوتاه خود در دفتر شامل کمک قانون برای ارائه غرامت به تاریخی قربانیان سوء استفاده در ایرلند شمالی از طریق تصویب مجلس.

جولیان اسمیت گفت: خدمت به ایرلند شمالی وزیر بود “بزرگترین افتخار” و “گرما و حمایت از مردم در سراسر NI باور نکردنی شده است”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی