یک قاضی فدرال دستور داده است ex-مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن از زندان آزاد شد توسط جمعه حکم بازگشت خود را به قفل شد تلافی. کوهن حال حاضر به توافق نیست برای انتشار یک کتاب در مورد رئیس جمهور در حالی که تحت بازداشت خانگی است.

کوهن به زندان بازگردانده شد در اوایل این ماه پس از furloughed در ممکن است نگرانی بیش از Covid-19 شیوع. قاضی آلوین Hellerstein حکومت در روز پنج شنبه که این تصمیم را “تلافی جویانه.” روز قبل از او فرستاده شده بود بازگشت به زندان کوهن حاضر به موافقت با انتشار یک کتاب در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که در خدمت باقی مانده خود را از سه سال حبس در خانه, قاضی توضیح داد که در تصمیم خود سفارش وکیل منتشر شد.

من دیده ام هرگز چنین بند در 21 سال در یک قاضی,” Hellerstein اعلام کرد در طول جلسه. “چگونه می تواند من را از هر گونه استنتاج اما آن است که تلافی جویانه?

همچنین در rt.com Kavanaugh & Gorsuch حکومت در برابر تهمت در دادگاه عالی مالیاتی مورد

در حالی که سابق ریاست جمهوری fixer شد عکس غذا خوردن در یک رستوران منهتن در حالی که تحت “بازداشت خانگی,” اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و شرکت حقوقی پری گوآ دفتر واصل طرح دعوی در دادگاه استدلال کوهن بود که در واقع در حال دوباره زندانی چرا که او برنامه ریزی شده برای انتشار یک کتاب, تماس حبس خود را “بی باک حمله به متمم اول قانون اساسی.”

در حالی که furloughed کوهن توییتی که او “نزدیک به اتمام” از ارسال به تمام کتاب در مورد رابطه اش با مغلوب ساختن پیشی جستن, اذیت کردن سپتامبر تاریخ انتشار. با توجه به طرح دعوی در دادگاه او با ارائه یک انتخاب: توافق می کنید به صحبت می کنند به رسانه ها در هر شکل از جمله از طریق انتشار کتاب و یا اقامت در زندان است.

همچنین در rt.com شهردار شیکاگو خواستار شهروندان برای تماس با پلیس فدرال بنابراین او می تواند شکایت تهمت به ‘نقض حقوق بشر’ در سرکوب تفنگ, جرم,

دادستان فدرال را تکذیب کرد مقامات زندان حتی می دانستم که در مورد کوهن قصد دارد برای نوشتن یک کتاب زمانی که آنها پیش نویس بازداشت توافق به جای ادعا وکیل بود بازداشت شد تا آنجا که او را “مبارز” در هنگام ارائه با شرایط. کوهن در زمان موضوع را با الزامات که اداره زندانها و مشروط دفتر تایید اشتغال خود را به بان کی مون در ارتباط با محکوم felons محدودیت در خرید مواد غذایی و نیاز به ارسال به نظارت الکترونیکی بر اساس یک یادداشت ارسال شده در مخالفت با آیتالله سیستانی کت و شلوار و حاضر به امضای آن است.

استدلال کوهن باید در زندان باقی می ماند و دادستان ها نیز اشاره کرد او تا به حال تولید شده هیچ گونه شواهد او را “رنج می برند آسیب های جبران ناپذیر به عنوان یک نتیجه از Covid-19 pandemic اگر او همچنان زندانی” و پیشنهاد خود را تلاش برای یک بار دیگر نهضت آزادی و صرفا “یکی دیگر از تلاش برای تزریق خود را به اخبار چرخه.

کوهن در حال حاضر قفل شده است تا در Otisville فدرال تادیبی موسسه خدمت به سه سال حبس پس از شفاعت گناه به دروغ گفتن به کنگره مالیاتی و تقلب در بانک و هماهنگی hush-پرداخت پول به دو ادعا به حال امور با مغلوب ساختن پیشی جستن. تمایل خود را به نوبه خود شواهد امور خارجه در برابر رئیس سابق خود به رهبری تهمت به بارها و بارها محکوم کردن او به عنوان یک “موش صحرایی.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی