یک قاضی فدرال است لغو سیاتل فرمان ممنوع است که پلیس با استفاده از کنترل جمعیت سلاح. آخرین لحظه تصمیم می آید ساعت پس از شهرستان رئیس پلیس گفت: نیروی خواهد بود ناتوان برای جلوگیری از اراذل و اوباش با خشونت.

ما منطقه قاضی جیمز Robart مسدود و ممنوع که در محل قرار داده شد توسط سیاتل شورای شهر طی یک جلسه اضطراری در شب جمعه. سیاتل فرمان که قرار بود برای رفتن به اثر این آخر هفته را مانع از پلیس با استفاده از اسپری فلفل انفجار و توپ و دیگر کنترل جمعیت سلاح.

موقت سفارش محدود در قانون ساخته شده بود پس از وزارت دادگستری ایالات متحده استدلال می کرد که منع پلیس سیاتل با استفاده از کنترل جمعیت سلاح در واقع می تواند در نتیجه بیشتر از نیروی کشنده استفاده می شود در شرایطی که اجرای قانون نیاز به مداخله.

همچنین در rt.com نیروهای فدرال ‘در حالت آماده به کار’ به وارد سیاتل اگر تظاهرات به خشونت گرایید & پلیس محلی نیاز به حمایت

این شهرستان است که انتظار می رود برای دیدن تظاهرات بزرگ در روزهای آینده. در نامه ای به صاحبان کسب و کار و ساکنان منتشر شد ساعت قبل از حکم رئیس پلیس کارمن بهترین هشدار داد که این قانون به تصویب شورای شهر می دهد افسران “هیچ توانایی با خیال راحت به شفاعت به حفظ اموال در میان تعداد زیادی از خشونت جمعیت است.”

پلیس سیاتل یک تنظیم استقرار در پاسخ به هر گونه تظاهرات در این آخر هفته – که من هرگز درخواست ما افسران خود را به خطر ایمنی شخصی برای محافظت از اموال بدون این ابزار برای انجام این کار در یک راه امن.

سیاتل شاهد تظاهرات متعدد پس از مرگ جورج فلوید است. شهر میزبان در حال حاضر از بین رفته ‘منطقه خودمختار’ در کاپیتول هیل محله بود که بعد از منحل پس از یک رشته از خشونت و مرگ در چند. در طول هفته گذشته معترضان را شکست و تخریب چندین کسب و کار در این شهرستان است.

تظاهرات بزرگ انتظار می رود بیش از آخر هفته با یک واحد تاکتیکی از ماموران فدرال در حالت آماده به کار اگر تظاهرات مارپیچ به خشونت و یا شورش.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی