یک قاضی فدرال در دنور است محروم پلیس با استفاده از گاز اشک آور, گلوله های پلاستیکی و هر پرتابه در برابر تظاهرکنندگان گفت: تهدید به تجاوز فیزیکی ایمنی و آزادی بیان اهمیت بیشتری نسبت به تهدید به اموال.

R. بروک جکسون, یک قاضی دادگاه منطقه ما در کلرادو اعطا کرده است موقت سفارش محدود در برابر دنور اداره پلیس و کسانی که به کمک های محلی و افسران در سرکوب تظاهرات معترضان را لرزاند شهر در مورد چهار شاکیان که متهم به پلیس نیروی خود نقض اول و چهارم متمم حقوق.

در حکم روز جمعه قاضی گفت که دادگاه در حال بررسی ویدئوها ارائه شده توسط معترضان و به این نتیجه رسیدند که اگر چه پلیس تا به حال “زمان کافی برای انعکاس و نمی شد خرید و فروش با شرایط خطرناک” آنها با این حال نقل مکان به “حمله” آنها را با “لاستیک گلوله گاز اشک آور” و دیگر غیر کشنده به معنی “تنها بر اساس حضور خود در تظاهرات ديدگاه خود را, و یا تلاش خود را برای ارائه درمان معترضان مجروح.”

این تظاهرات مسالمت آمیز روزنامه نگاران و پزشکان که هدف قرار داده شده است با تاکتیک به معنای سرکوب شورش به سرکوب تظاهرات

جانبداری با شاکیان قاضی گفت که پلیس دیگر مجاز به استفاده از “سلاح های شیمیایی و یا پرتابه” مگر اینکه در دستور مستقیم از یک “بر روی صحنه سرپرست” رتبه پایین تر از کاپیتان و تنها در پاسخ به “خاص اعمال خشونت آمیز یا تخریب اموال” که افسر در فرماندهی دیده است دست اول.

در حالی که منظور هنوز هم برگ یک راه گریز پلیس برای استقرار non – یا کمتر-به معنی کشنده علیه معترضان قاضی به طور خاص اظهار داشت که او معتقد است که اگر وجود دارد یک انتخاب بین اموال آسیب دیده و یک معترض صدمه دیده است که رفاه واقعی زندگی انسان ها باید در اولویت. “اگر یک فروشگاه ویندوز باید شکسته شود برای جلوگیری از یک قاره را به صورت استخوان از شکسته شدن و یا چشم که به طور دائم آسیب دیده است که بیش از یک تجارت عادلانه. اگر یک ساختمان باید گرافیتی-ed برای جلوگیری از سرکوب آزادی بیان است که یک تجارت عادلانه”

تهدید برای ایمنی فیزیکی و آزادی بیان اهمیت بیشتری نسبت به تهدید به اموال.

در علاوه بر این به طور موثر outlawing استفاده ترین وسیله پراکندگی منظور به صراحت منع افسران از شلیک پرتابه “یکسره” به جمعیت و همچنین هدف قرار دادن سر لگن یا پشت.

همچنین در rt.com مینیاپولیس منع پلیس از chokeholds معترض بیش از جورج فلوید مرگ

این حکم به شرح زیر توافق بین مقامات شهر مینیاپولیس مینه سوتا وزارت حقوق بشر به استفاده از chokeholds زمانی که ضابط مظنون است. محدودیت در استفاده از زور توسط پلیس آمده در پی جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت است که موجب تظاهرات در شهرهای آمریکا خدشه دار غارت و خشونت است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de