روزنامه نگار مجروح مطبوعات به عنوان پوشش رام الله تظاهرات BARRAGED توسط اسرائیل پارگی کپسول های گاز (تصویری)

یک گروه از روزنامه نگاران گزارش از صحنه درگیری میان فلسطینی تظاهرات و سربازان اسرائیلی تحت آتش از طرف اسرائیل که ظاهرا هدف قرار داده و آنها را با یک رگبار گلوله گاز اشک آور در قوطی.

حادثه اتفاق افتاده در میان به اصطلاح “روز خشم” — یک سری از تظاهرات علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای حل و فصل درگیری اعراب و اسرائیل. یکی از تظاهرات علیه طرح در روز شنبه برگزار شد در خارج از شهر رام الله در نزدیکی شهر البیره در کرانه باختری است.

درگیری بین جوانان فلسطینی و سربازان اسرائیلی کاملا فشرده. تظاهرکنندگان حلیم طرف اسرائیلی با سنگ و لاستیک سوخته به عنوان سربازان شلیک گاز اشک آور و نارنجک. در یک لحظه با یک مجموعه از کپسول های گاز فرود آمد درست در کنار, که در آن یک گروه از روزنامه نگاران پوشش این رویداد ایستادند و ارسال آنها را در حال فرار و خزیدن برای ماسک گاز.

“سربازان استقرار تعداد زیادی از گاز اشک آور و نارنجک در یک شلیک آنها را از وسایل نقلیه مجهز به پرتاب” RT عربی خبرنگار Yafa Staiti گزارش شده است. “نارنجک زمین نزدیک به یکدیگر است. و گاز واقعا قوی است. آن را می زند نفس خود را خارج.”

فیلم از این حادثه نشان می دهد یک گروه از مردم با حمل یک مرد از جایی که ابرها از دود متراکم تر به نظر می رسید. مرد بود یک شبکه تلویزیونی الجزیره فیلمبرداری بود که بنا به گزارش ها مجروح در درگیری.

“معامله قرن” پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته را ببینید ایجاد یک دولت فلسطینی در قالب چندین انکلاوها در داخل خاک اسرائیل و با سرمایه خارج از شرق اورشلیم ، این پیشنهاد رد شد از طرف فلسطینی بود که نه درگیر در تدوین آن و که آن را می بیند به عنوان یک تلاش برای مشروعیت بخشیدن به اشغالگری اسرائیل از سرزمین های فلسطینی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de