ادامه آزار و اذیت از ویکی لیکس از بنیانگذاران یک “دیوانه وضعیت” استرالیا نماینده مجلس جورج Christiansen گفت RT اضافه کرد که جولیان آسانژ نمی ارتکاب هر گونه جرم و جنایت از در حال اجرا گرفتار از ما نخبگان.

Christiansen, یک عضو حزب ملی لیبرال کوئینزلند سوال یکپارچگی روند قانونی علیه آسانژ که در حال حاضر رو امکان استرداد به آمریکا بیش از “غیرقانونی اخذ و افشای اسناد طبقه بندی شده مربوط به دفاع ملی.”

روزنامه نگار بود و بريدن از سفارت اکوادور در لندن پس از پناهندگی لغو شد در مارس 2019 و قفل شده است تا در حداکثر امنیت Belmarsh زندان بوده است.

“ما باید یک شهروند استرالیایی که یک موضوع را به ما قوانین استرداد توسط یک کشور خارجی به یکی دیگر از اتهامات خود را مطابق با قوانین یک کشور او حتی پا به. که یک دیوانه وضعیت” Christiansen گفت: پس از بازدید از آسانژ در Belmarsh در جنوب لندن است.

همچنین در rt.com جولیان آسانژ خواهد شد ناپدید می شوند برای بقیه عمر خود را در داخل ‘غیر انسانی’ ما زندان فرستاده ویژه سازمان ملل هشدار… اگر او آن را می سازد که تا کنون

اگر یک شهروند بریتانیا در مواجهه با تروریسم از یک کشور ثالث به چین و یا دیگر “دشمن” از غرب لندن تلاش می نماید تا به دنبال او آزادی او اضافه شده است. “همان درست است برای آسانژ.”

استرداد جلسات باید کاهش یافته و او باید بازگشت به استرالیا.

داشتن یک روزنامه نگار خود Christiansen گفت که او می بیند هیچ جرم و جنایت در آسانژ اقدامات از او فقط “گزارش حقایق” و آشکار کردن اطلاعات بود که “به وضوح از منافع عمومی است.”

من اعتقاد ندارم که هر کسی باید قفل برای چنین ادعایی جرم و جنایت است. این جرم را به عهده گرفتند ،

Christiansen صحبت کرده است به گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه, استاد Nils sd times, که بارها و بارها زنگ خطر مطرح شده در مورد آسانژ بهداشت با این استدلال که او در سلول انفرادی در Belmarsh اساسا به مبلغ شکنجه روانی. آنچه که او را دیدم در Belmarsh متقاعد Christiansen که sd times درست بود در این ارزیابی است. او اشاره کرد که جولیان آسانژ “به نمایش گذاشته علائم گمگشتگی” و گفت كريستيانسن در مورد طولانی مدت خود و “شدید” انزوا.

آسانژ خواسته است مقامات استرالیا را به “تلاش های دیپلماتیک” برای متقاعد کردن آمریکا و انگلستان به رها کردن یک مورد در برابر او. حتی اگر او یک شهروند استرالیا, کانبرا انجام داده است کمی به آدرس سرنوشت ویکی لیکس از بنیانگذاران تا کنون.

برخی از سیاستمداران از جمله سبزی سناتور پیتر منتخب-Wilson, آیا دولت را به دخالت. Christiansen معتقد است که “ما احتمالا شروع به دیدن برخی از جنبش” در استرالیا زمانی که آسانژ در لندن شروع جلسات هفته آینده.

همچنین در rt.com استرالیا سناتور خواستار دولت را به آسانژ خانه به عنوان روزنامه نگار چهره مرگ ‘ اگر به ما تحویل

ادامه بی اعتنایی به آسانژ را گرفتاری در بخشی از تقریبا تمام رسانه های غربی می توان توضیح داد که توسط “حرفه ای رفتار از روی خودستایی,” Christiansen told RT. رسانه های جریان اصلی محافل به سادگی نمی بینم آسانژ به عنوان یکی از خود را. “آنها می گویند او یک روزنامه نگار است که اگر [که] به نوعی باعث می شود آن را حق چه با ما می کند به او و آنچه که اتفاق می افتد به او را در اینجا در انگلستان است.”

ویکی لیکس از بنیانگذاران نیز بسیاری از دشمنان قدرتمند در ایالات متحده مدیریت به گام در انگشتان پا از همه طرف آمریکایی طیف سیاسی به این معنی است که واشنگتن بعید است که برای رها کردن پرونده علیه او Christiansen معتقد است.

محافظه کاران را “شرور و اهریمن” آسانژ برای افشای جنگ عراق جنایات مرتکب شده در دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش در حالی که کسانی که در سمت چپ نفرت او را برای افشای ایمیل از حزب دموکرات و هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 به ایفای نقش در از دست دادن او به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

همچنین در rt.com “پزشکان به جولیان آسانژ’ نگرانی او ممکن است مرگ در بریتانیا زندان ‘به طور موثر شکنجه شده به مرگ’

دادگستری ایالات متحده آمریکا بخش بازجویی از آسانژ در 18 فقره است که حمل یک جمله حداکثر 175 سال در زندان است. جلسات دادگاه شرایط استرداد او شروع هفته آینده با صندوق برنامه ریزی شده از طریق ممکن است.

بیش از یک صد متخصصان پزشکی بر این باورند که آسانژ ممکن است زنده ماندن به پایان این روند هشدار دهنده است که می تواند به معنای واقعی کلمه “شکنجه به مرگ” در Belmarsh. پزشکان باید با ارسال چندین نامه به لندن و خواست کانبرا به مداخله تا کنون بدون پاسخ.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

همچنین در rt.com جولیان آسانژ خواهد شد ناپدید می شوند برای بقیه عمر خود را در داخل ‘غیر انسانی’ ما زندان فرستاده ویژه سازمان ملل هشدار… اگر او آن را می سازد که تا کنون همچنین در rt.com استرالیا سناتور خواستار دولت را به آسانژ خانه به عنوان روزنامه نگار چهره مرگ ‘ اگر به ما تحویل همچنین در rt.com “پزشکان به جولیان آسانژ’ نگرانی او ممکن است مرگ در بریتانیا زندان ‘به طور موثر شکنجه شده به مرگ’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی