جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

جوزف مک کین: سریال متجاوز آزاد توسط ‘ثبات’ مشروط کارکنان


سریال متجاوز قادر به انجام یک حمله ولگردی و قانونی شکنی زمانی که او از زندان آزاد و پس از “عمده نقایص” توسط یک تیم از “بی ثبات” و بی تجربه مشروط کارکنان بازرسان پیدا کرده اند.

یوسف McCann داده شد 33 احکام زندگی در ماه دسامبر برای حملات 11 زنان و کودکان است.

تا کنون تنها یک نفر بوده است تنزل مقام این گزارش گفت:.

یکی از McCann قربانیان به نام مشروط و خدمات را از اقدامات “shambolic و پر هرج و مرج”.

34 ساله سارق محکوم شده بود آزاد پس از یک دوره آزمایشی سرویس خطا در شروع 2019.

این بررسی مستقل به ریاست رئیس بازرس مشروط جاستین راسل گفت: این اتفاق با وجود نشانه های او مطرح معرض خطر است و می تواند مرتکب جرائم جنسی.

‘اطلاعات حیاتی از دست رفته’

McCann دیدم 10 کارکنان بیش از 11 سال با سه روش متفاوت مشروط افسران مسئول پرونده اش در ماه های منتهی به زندان خود آزاد است.

دو ماه پس از ترک زندان در طی 15 روز در بهار گذشته او ربوده شده مورد تجاوز و ضرب و شتم قربانیان بین سنین 11 و 71 در واتفورد, London Greater Manchester, Lancashire و Cheshire.

او تا به حال دیده شده است توسط افسر عفو مشروط از 10 بار در آن دو ماه زمان نهایی در مارس تنها چند روز قبل از او انجام اولین تجاوز به عنف.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک هیئت منصفه در بر داشت McCann گناه از 37 اتهامات مربوط به 11 قربانیان از جمله هشت تجاوز حبس نادرست و آدم ربایی است.

یک بررسی داخلی منتشر شده توسط وزارت دادگستری در ماه مارس گذاشته لخت اشتباهات ساخته شده در این مورد از جمله شکست به خاطر او به زندان با وجود مقامات هشدار از خطرات او مطرح شده.

در دو گزارش از بررسی خود آقای راسل گفت: “McCann موفق شد توسط ناپایدار تیم فاقد تجربه و ماهر پزشکان.

“آنها رنج می برد از مدیریت ضعیف نظارت بالا workloads عملکرد ضعیف و کارمندان بالا.

“علائم وجود دارد که او مطرح کرد افزایش خطر ابتلا به مردم است. شواهد وجود دارد از پتانسیل جنسی متخلف.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مهم اطلاعات ثبت شده در سیستم های مختلف توسط مقامات مختلف بود “از دست رفته” در handovers بین کارکنان آقای راسل اضافه شده است.

اما “بیشتر نگران کننده” این گزارش گفت: کارکنان زندان نیست به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد خطر ناشی از McCann با مشروط شدن معنی مشروط کارکنان را “نه یک تصویر روشن” که آنها با خرید و فروش و تصمیم گیری بر اساس ناکافی ارزیابی.

این گزارش در بر داشت McCann تا به حال در زمان اولیه در زندان است که به عنوان نما یک “خطر آسیب جدی به اعضای خانواده” داشتن نامه از جمله تهدید به خشونت جنسی به بستگان. او همچنین با ارسال یک نامه تهدید حاوی یک مرجع جنسی به خود را مشروط خدمات مجرم, مدیر باعث مورد او به دست دیگر کارگر.

اما تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای انتشار McCann شد “بیش از حد متمرکز” در مورد اینکه آیا او خواهد انجام بیشتر منازل به قصد سرقت در این گزارش گفت: با وجود هشدارهای اوایل سال 2011 که او تا به حال نشانه های یک مجرم جنسی و “نه بر اساس یک تجزیه و تحلیل از الگوهای خود را از رفتار”.

یکی دیگر از “عنصر کلیدی” برنامه ریزی برای چنین خطر مجرم به ترک زندان بود و مطمئن شوید که او تا به حال مسکن مناسب است.

او باید با توجه به یک تخت در یک وثیقه خوابگاه شناخته شده به عنوان مورد تایید محل که در آن او می تواند نظارت مشروط پس از آزاد.

اما پس از مشروط شدن افسران دو بار “سعی کردم و شکست خورده” به او فضا او به جای مجاز برای زندگی با خانواده جایی که او نمی تواند از نزدیک تحت نظارت آقای راسل گفت.

در میان 13 توصیه های ساخته شده به زندان و مشروط شدن خدمات و ملی مشروط خدمات آقای راسل به نام برای تخت های بیشتر در تایید محل.

این گزارش پژواک از اشتباهات ساخته شده با “کابین سیاه متجاوز” جان Worboys که پاک شد برای آزادی از زندان پس از آزادی مشروط پنل شکست خورده به درستی برای ارزیابی خود سابقه طولانی جنسی متخلف.

در یوسف McCann مورد مشروط شدن افسران و دیگر متخصصان نیست به طور کامل تجزیه و تحلیل سابقه خود را در زندان (در یک مرحله او “جدی” تلاش برای فرار) و نه آنها نقطه که خود را “هسته نگرش” تا به حال تغییر نکرده حتی اگر او می خواهم به اتمام متخلف رفتار برنامه – توضیحات “دستکاری” به نظر می رسد در این گزارش پنج بار.

تصمیم گیری است که McCann می تواند آزاد شود – ساخته شده در سال 2017 همان سال Worboys شد توصیه می شود برای انتشار – آمد در میان بزرگ فشار سیاسی برای نظارت بر نامشخص جمله زندانیان در جامعه و نه در زندان.

این گزارش می گوید: تاثیر این استراتژی بود “مشهود” در عدم ارسال McCann به زندان بازگشت.

Worboys’ انتشار مسدود شد دادگاه عالی. McCann, اما شد متوقف نشده و تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است.

این یک گزارش است که نمی توان اجازه داد برای جمع آوری گرد و غبار.

آلن کالینز یکی از وکلای مدافع McCann قربانیان گفت: گزارش ساخته شده “ناراحت خواندن” و به نام خطرناک مجرم به “پرچم قرمز” در سراسر سیستم عدالت به مطمئن شوید که چنین نقایص هرگز دوباره اتفاق افتاده است.

یکی از قربانیان در بیانیه ای گفت: “کلمات shambolic و پر هرج و مرج بهار به ذهن برای توصیف شیوه از مشروط شدن سرویس است.

“واضح است که McCann شده است باید در زندان و در آزادی به ارتکاب وحشتناک جنایات است که برای همیشه لطفا برای تغییر زندگی یازده قربانیان و خانواده های آنان است.”

وزارت دادگستری و سخنگوی گفت: “این وحشتناک جنایات و ما عذر خواهی کرد به قربانیان برای قبول شکست در این مورد.

“ما تا حد زیادی بهبود یافته به اشتراک گذاری اطلاعات بین زندان و افسر عفو مشروط و همه مشروط کارکنان را دریافت جدید آموزش اجباری در زمانی که مجرم باید به یاد می آورد.”

بخش دوم نقد و بررسی است که با توجه به منتشر شده در پاییز.

برای اطلاعات بیشتر لندن اخبار را دنبال کنید در Facebookدر توییتردر Instagram و عضویت ما در یوتیوب کانال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول