Jorge Masvidal می گوید که او Conor McGregor کار می کرد: “من برای دیدن بسیاری از حفره’ (تصویری)

UFC را “BMF” قهرمان Jorge Masvidal شد cageside برای تماشای Conor McGregor 40-دومین پیروزی بیش Donald Cerrone و می گوید او Irishman همه کار می کرد اگر این جفت ارز تا کنون ملاقات در داخل هشت ضلعی در آینده است.

Masvidal ظاهر شد در tamöz نشان می دهد در خانه اش در شهر میامی که در آن او گفتگو به ایسن در مورد موضوعات مختلف از فلوریدا مواد غذایی خود را قبل از مدرسه دعوا به دلیل خود را برای اجتناب از تماشای تلویزیون است.

اما جالب ترین بخش آمد در اوایل در گفتگو زمانی که ایسن فشرده Masvidal چرا یک رقابت بین او و بازگشت به UFC سوپراستار McGregor تا به حال نشده است رزرو شده توسط UFC را matchmakers.

“UFC یک رئیس جمهور… و وقتی که از او پرسیدم چرا مبارزه نمی اتفاق می افتد, او گفت: آن را در بهترین راه ممکن است و او گفت: من بیش از حد برای او معنی من بیش از حد برای او, من نمی تواند درخواست این مرد به مبارزه من است. آن است که آنچه در آن است.”

همچنین در rt.com “پس از من مراقبت از McGregor, من تعمید عثمان’ – Jorge Masvidal برنامه ریزی ‘خشونت’ 2020 (تصویری)

زمانی که فشار بر چرا UFC نمی خواهم به این مبارزه – که گرفتن تخیل از طرفداران اگر نه UFC بالا برنج – Masvidal گفت: آن بود چرا که او دارای تمام مطلب.

“من خواهد شد من اندازه من عزم مخلوط با من واگذارنده – من هرگز شنود گذاشته در زندگی من – او می داند که این یک نوع متفاوت از سگ بیش از اینجا. من بیش از حد برای او در هر راه آن را احتمالا می تواند باشد گفت:. مدیریت ما شده اند صحبت کردن در عقب و جلو. آن را در آینده خود را. این چیزی است که آنها می خواهند.”

Masvidal اعتماد به نفس می آید از تماشای McGregor هر دو نزدیک و بر روی نوار و میامی بومی گفت: او فقط می داند که او همه چیز را در خود skillset به بهره برداری از حفره های او را می بیند در ایرلندی را بازی.

“این فقط ریاضی به من و زمانی که من دیدن کونور من می بینم بسیاری از حفره از نظر فنی,” او گفت:.

“(اگر) من یک مربی هستم و مشاوره من ورزشکار بهترین راه برای ضرب و شتم این مرد می بینم بسیاری از ریاضی حالات وجود دارد. من X و O را می بینم ریشه مربع از چهره اش بار من و پنجه من همه این چیزها را به طور مداوم.

“این مثل این است که تنها چیزی که من هستم یک دانشمند در. وقتی که می آید به مبارزه با همه در اینجا تعدادی بر روی صورت خود و تقسیم و ضرب. این تنها چیزی است که خدا به من استعداد با, بنابراین من واقعا در آن خوب است.

“نه این که خود بازی خوب نیست چون بازی او فوق العاده است اما هنگامی که من انجام محاسبات ریاضی و من با دیدن اعداد در سر من و من می بینم دهانه است که من می توانید با استفاده از من لاغر نسبت به من بسیار سنگین است.”

همچنین در rt.com ‘ایده بد’: Conor McGregor باید فراموش نکنید که برنامه ای برای Jorge Masvidal مبارزه می گوید: UFC رئیس دانا سفید

که به نظر می رسد نمی توان آزمایش هر زمان به زودی با McGregor به دنبال مجموعه ای برای به چالش کشیدن Khabib Nurmagomedov برای خود عنوان سبک وزن UFC در یک مسابقه برگشت از بد خو UFC 229 برخورد بین این جفت ارز که Nurmagomedov برنده دور چهارم تسلیم است.

اما اگر McGregor تا به حال تصمیم به بازگشت به سبک بخش Masvidal ساخته شده آن را بسیار روشن است که رئیس بود در 170 پوند است.

“برو انجام چیزی که شما,” او گفت:.

“بازگشت به بخش انجام هر کاری که میخوای انجام, این که آیا شما در حال رفتن به برنده شدن و یا از دست دادن است که هیچ یک از کسب و کار من.

“به انجام مسائل خود را. اما در 170 وجود دارد تنها یک کلانتر در شهر است.”

همچنین در rt.com “من f*ck که پسر کوچک up’: Jorge Masvidal آتش سوزی هشدار به ‘اندام’ Conor McGregor پس از ضرب و شتم دیاز در UFC 244 (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی