Jon Jones خواسته می شود منتشر شده از UFC قرارداد او به عنوان مارک های Dana White ‘f*cking دروغگو” در تلخ پرداخت اختلاف

پرداخت ردیف بین UFC نور قهرمان سنگین وزن جان جونز و ارتقاء رئیس دانا سفید منفجر شده دوباره پس از جونز با عصبانیت واکنش نشان داد به پیشنهادات او می خواست تا آنجا که 30 میلیون دلار به صورت میدانی فرانسیس Ngannou.

جونز آمار در اوایل این هفته و پس از مذاکرات شکست تقریبا بلافاصله بیش از برنامه ریزی برای جونز به گام تا برای یک جلسه سنگین وزن در برابر نیروگاه Ngannou.

ادامه مطلب: ‘کسب و کار’: Jon Jones and Francis Ngannou سرزنش UFC پس از آشکار superfight مذاکرات شکست خورده در عرض چند دقیقه بیش از پرداخت

دیرین نور-سنگین وزن شاه جونز متهم UFC کارفرمایان از ارائه نشده او را به اندازه کافی انگیزه های مالی برای مبارزه با یک موضع بود که با حمایت Ngannou.

سفید در ابتدا در پاسخ به کسانی که ادعا می کند با بیان این که جونز خواسته بود برای “پوچ” مقدار پول برای این جلسه و در روز جمعه ادعا کرد که این جنگنده تا به حال می خواستم به همان نوع از پاداش به عنوان سابق قهرمان بوکس سنگین وزن جهان دئوتای وایلدر برای اخیر خود در مسابقه برگشت مقابل تایسون خشم.

همچنین در rt.com ‘دروغ گفتن به طرفداران’: Jon Jones را متهم دانا سفید ‘BULLSH*T’ بیش ادعا UFC قهرمان خواستار ‘پوچ پول’ به صورت Ngannou مبارزه

ترین برآورد قرار داده است که در مجموع در حدود 30 میلیون دلار در حالی که سفید همچنین گفت که او تا به حال پیام های متنی از جونز جزئیات این نوع از پول این جنگنده تا به حال خواستار آن شدند.

اما کسانی که نظرات بدستآمده خشمگین فوران از جونز در رسانه های اجتماعی در شب جمعه.

“اگر شما می خواهید به چوب به این نهفته است من می خواهم به چوب به دفاع از خودم” جونز توییتی.

“لطفا با وکیل خود شکارچی کمپبل انتشار کسانی که پیام های متنی.

“آیا نمی شود یک f*cking دروغگو. شهرت من در حال حاضر گرفته شده به اندازه کافی بازدید. من لازم نیست این bullsh*t دانا.

“من هرگز خواسته Diante [دئوتای] وایلدر اعداد. و چگونه در مورد پس دئوتای ساخت $30 میلیون, ما برای حل و فصل نیمی از آن است. پس شما گفت من بز و همه چیز.”

جونز در ادامه به نشان می دهد که او باید آزاد از UFC قرارداد اگر ارتقاء “undervalues” او همچنین با اشاره به پرداخت توسط برادر کوچکترش چندلر جونز که به قلم پنج ساله مقابله با تیم NFL کاردینالز آریزونا در سال 2017 به ارزش $82.5 میلیون.

32-در سال جونز – که تنها شکست در 28 حرفه ای MMA حملات آمده است از طریق رد صلاحیت – بعد پذیرفته شده است که او به دست آورده بیش از 5 میلیون دلار برای دعوا شد اما مصمم است که یک “superfight” در برابر کامرونی غول Ngannou موجه حق بیمه قابل توجهی در مقدار.

Dana White ستایش است جونز به عنوان MMA ‘بز’ در روزهای اخیر تصریح می کند که او می تواند رسیده اند و حتی ارتفاع بیشتر نبود مناجات از مسائل خارج از قفس از جمله اجرا فهم با قانون و مشکلات با الکل و همچنین به عنوان دوپینگ تعلیق.

که ستایش از سفید به وضوح نمی متقاعد بشود جونز با این حال به عنوان ردیف بین UFC و یکی از بزرگترین نام ها به طور فزاینده ای رشد می کند زشت است.

همچنین در rt.com Conor McGregor نباید تعقیب خود زیاده sideshows مانند اندرسون سیلوا ‘بز’ مبارزه – کسب و کار خود را با Khabib

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de