جانسون وعده ‘تعمیرات’ پس از مبارزه با تروریسم در اروپا در سیاست خارجی به عنوان او راه اندازی بررسی

انگلستان را “تعمیرات اساسی در رویکرد خود به سیاست خارجی” به عنوان بخشی از یک دولت بررسی ساعت اعلام کرده است.

هیچ 10 می گوید کارشناسان سیاست خارجی ارائه خواهد شد “سازنده چالش سنتی کلمبوس مفروضات”.

ارتش تدارکات خدمات دیپلماتیک و مقابله با جرایم سازمان یافته را در میان موضوعات پوشش داده شده است.

این گزارش همچنین وظیفه به دنبال “راه های خلاقانه” برای ترویج منافع انگلستان در حالی که ارتکاب به دفاع و خارج از کشور کمک صرف اهداف.

2019 مانیفست حزب محافظه کار وعده داده است که بریتانیا ادامه خواهد داد به صرف 0.7 درصد از درآمد ناخالص ملی خود را در کمک های بین المللی. این حزب نیز گفت: این امر تجاوز ناتو هدف از گذراندن 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی در دفاع.

دولت جدید تعدادی از چهره های سیاست خارجی و چالش ها از جمله امنیت پست-Brexit معامله تجاری با اتحادیه اروپا.

وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian به تازگی پیش بینی کرد که دو طرف خواهد بود “rip یکدیگر جدا” در طول مذاکرات که با توجه به روز دوشنبه آغاز خواهد شد.

انگلستان نیز امیدوار به امن یک معامله تجاری با آمریکا اما روابط را تیره و تار شده است توسط نخست وزیر تصمیم به استفاده از Huawei برای ساخت 5G شبکه در مواجهه با ما مخالف است.

دولت نیز مشتاق به تقویت روابط با چین اما برخی از نخست وزیر خود نمایندگان مجلس از جمله کمیته امور خارجی صندلی تام Tugendhat – هشدار داده اند در مقابل اجازه دادن به شرکت های چینی ” سنگین و مشارکت در چنین پروژه هایی به عنوان 5G شبکه و HS2.

‘سازنده چالش’

تنظیم جزئیات یکپارچه نقد و بررسی – برای اولین بار اعلام کرد در ماه دسامبر ملکه سخنرانی – شماره 10 گفت: مبارزه با تروریسم در اروپا ارائه “فرصت های جدید برای تعریف و تقویت بریتانیا در جهان”.

آن حواله را به عنوان تعیین شده توسط دولت است به:

  • تعریف دولت جاه طلبی برای انگلستان نقش جهان
  • مجموعه ای از راه که در آن انگلستان خواهد بود حل مساله و بار-های کشور
  • تعیین قابلیت های مورد نیاز برای دهه آینده و فراتر از آن به دنبال اهداف و آدرس تهدید
  • شناسایی اصلاحات لازم به دولت و سیستم های سازه برای رسیدن به این اهداف

نقد و بررسی است انتظار می رود به این نتیجه بعد از این سال با ورودی از کلمبوس ادارات از جمله وزارت امور خارجه و وزارت دفاع.

دولت می گوید که “استفاده از تجربه و تخصص از هر دو در داخل و خارج دولت برای بررسی و حصول اطمینان از انگلستان بهترین سیاست خارجی در ذهن در حال تغذیه به آن نتیجه گیری و ارائه سازنده چالش سنتی کلمبوس مفروضات و تفکر”.

بریتانیا آخرین مقیاس کامل امنیتی و دفاعی بررسی شد در اواخر سال 2015 و قبل از بریتانیا رای به ترک اتحادیه اروپا.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که بریتانیا نمی تواند “استراحت در laurels ما” اضافه کرد: “ما در نظر گرفته خواهد شد توسط ما چگونه پاسخ دادن به فرصت های پیش رو است.

“به عنوان تغییر جهان ما باید با آن حرکت می کند – بهره برداری از فن آوری های جدید و روش های تفکر برای اطمینان انگلیسی, سیاست خارجی است که بصورتی پایدار و محکم ریشه در منافع ملی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de